שתף קטע נבחר

ברלוסקוני חשוד ב"בונגה-בונגה" עם זונה בת 17

רשויות התביעה במילנו הודיעו רשמית שזימנו את ראש ממשלת איטליה לחקירה. הוא חשוד בקיום יחסי מין עם היצאנית "רובי" ובניסיון להביא לשחרורה בדרכי מרמה. על משחק המין הקבוצתי הוא שמע משליט לוב קדאפי

שלושה חודשים אחרי ששמו של ראש ממשלת איטליה נקשר שוב בפרשת סקס מביכה, הפך היום (ו') סילביו ברלוסקוני לחשוד מרכזי בה. אחרי שראש אגף החדשות ברשת הטלוויזיה שבבעלותו ואמרגן שעבד בה כבר סומנו כחשודים שסרסרו לזנות את הנערה "רוּבי", מרוקנית בת 17, יזומן ברלוסקוני לחקירה כחשוד בקיום יחסי מין עם היצאנית הקטינה ובניצול מעמדו הרם כדי לדחוק בשוטרים שלא לחקור את הפרשה.

 

 

רשויות התביעה במילאנו כבר פרסמו באופן רשמי כי ברלוסקוני יזומן לחקירה, בשתי עבירות שהעונש המצטבר שקבע להן עומד על לא פחות מ-15 שנות מאסר. האירוע התרחש במאי האחרון. ברלוסקוני חשוד שטלפן באופן אישי למפקד תחנת המשטרה במילאנו, וינצ'נזו אינדולפי, כדי להביא לשחרורה של נערת הלווי, ששמה האמיתי הוא קמירה קאיק.


"רובי". "בונגה-בונגה" עם ראש ממשלת איטליה (צילום: AFP)

 

בבירור שנערך בנושא, סיפר אינדולפי כי ברלוסקוני הטעה אותו ולא מסר לו שמדובר בפרוצה, אלא בקרובת משפחה של נשיא מצרים, חוסני מובארק.

 

חקירת הפרשה העלתה כי "רובי", שנהגה להופיע גם כרקדנית בטן, הוזמנה לחווילת הפאר של ראש ממשלת איטליה, שם השתתפו הנוכחים - ובהם גם ברלוסקוני עצמו - במשחק מין קבוצתי העונה לשם "בונגה-בונגה". על המשחק שמע לכאורה ברלוסקוני מלא אחר מאשר מנהיג לוב, מועמר קדאפי.

 

בתגובה לפרסום החשדות נגדו, מיהרו עורכי דינו של ברלוסקוני לטעון כי התביעה לא הציגה כל מידע חדש נגד ראש ממשלת איטליה, והדגישו כי הוא עצמו כבר הכחיש בעבר מכל וכל את הדברים. הם האשימו כי את התובעים ב"הפרה בוטה של זכותו של ראש הממשלה לפרטיות".

 

ברלוסקוני עצמו עדיין לא מסר את תגובתו להתפתחויות, אך זכה לגיבוי מצד שרת החינוך שלו, שאמרה כי הוא "נפל קורבן לרדיפה של גורמים מסוימים ברשויות התביעה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסתבך בגדול. סילביו ברלוסקוני
צילום: רויטרס
ברלוסקוני שחרר אותה ממעצר. "רובי"
צילום: AFP
מומלצים