שתף קטע נבחר

ונסה פאראדי ביטלה את הופעתה בישראל

הזמרת הצרפתייה הודיעה כי בשל "צרכים מקצועיים" שלא פורטו, לא תקיים את הופעתה בארץ אליה היו אמורים להתלוות בעלה, השחקן ג'וני דפ, ושני ילדיהם. לפני שבוע פירסמה תנועת החרם BDS מכתב הקורא לזמרת לבטל הופעתה כאן

קבלו עוד ביטול: הזמרת הצרפתייה ונסה פאראדי ביטלה את הופעתה בישראל שתוכננה להיערך בחודש הבא. על פי סוכנוות הידיעות הצרפתית, פאראדי החליטה לבטל את הגעתה בשל ״צרכים מקצועיים״. בהודעה לעיתונות שפרסם האמרגן הבינלאומי של המופע, דיוויד שטרן, הוא אישר את דבר הביטול והוסיף כי מדובר בביטול על רקע נסיבות מקצועיות. עם זאת, לאור העובדה שזו ההופעה היחידה של פאראדי שבוטלה והלחצים הפומביים שהופעלו עליה לבטל מטעמים פוליטיים, גורמים בהפקה חוששים שלאו דווקא שיקולים מקצועיים הם אלה שהובילו לביטול.

 

 

מפגינים פרו-פלסטינים מחוץ להופעה של פאראדי, לפני הביטול

 

יש לציין כי בשנה האחרונה הקהל הישראלי היה עד לביטולים רבים של הרגע האחרון, רובם בנסיבות פוליטיות ולחצים שהופעלו על האמנים מצד ארגונים פרו-פלסטינים. גם מפאראדי לא נחסכו הלחצים, בהם אלה מתנועת BDS הבינלאומית, שפרסמה לפני כשבוע מכתב פתוח הקורא לה לבטל את ההופעה.

 

"למרות החוק הבינלאומי, ישראל פטורה מעונש... ומפלה את האזרחים הערבים שלה", כתבו חברי התנועה. "בשל מצב זה, BDS קוראת לזמרת הצרפתייה ונסה פאראדי שלא לקיים הופעה בישראל, כל עוד המדינה הזו לא תשנה את מדיניותה". בסופו של המכתב הזכירו חברי התנועה אמנים נוספים שקראו לחרם על ישראל, בהם הבמאי קן לואץ', וכן אמנים שונים שביטלו את הופעותיהם בישראל. בנוסף לתנועה הבינלאומית, גם באתר הארגון "boycottisrael" פורסמה במהלך השבועות האחרונים פניה פומבית לפאראדי, במטרה שזו תבטל את הופעתה. 

 

הזמרת אמורה היתה להופיע ב-10 בפברואר במשכן לאמנויות הבמה בתל-אביב. פאראדי אמורה היתה להגיע לישראל יחד עם בני משפחתה, השחקן ההוליוודי ג'וני דפ ושני ילדיהם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פאראדי ודפ. לא באים
צילום: gettyimages image bank
לאתר ההטבות
מומלצים