שתף קטע נבחר

כמה זמן גנב אנגרי בירדס מהאנושות?

לא תאמינו מה יכלה האנושות להשיג, לו עשתה משהו פרודוקטיבי עם הזמן שהקדישה לשיגור ציפורים על מבנים של חזירים. בקרוב, יהפוך משחק הסלולר הפופולרי גם לסדרת טלוויזיה

<< נמאס מציפורים? נסו את Cut The Rope

 

מהו נזקו של אנגרי בירדס לאנושות? חוקר הרשת קליי שירקי חישב ומצא שכמאה מיליון שעות הושקעו ביצירת ויקיפדיה כולה, כולל כל שורות הקוד ועמודי השיחה והגרסאות בכל השפות נכון ל-2008.

 

היכנסו להגיב בעמוד הפייסבוק של ynet

 

מנתונים שסיפקה רוביו, המפתחת, עולה שמדי יום משחקים באנגרי בירדס ברחבי העולם במשך 200 מיליון דקות שהן כ-1.217 מיליארד שעות בשנה. כלומר זמן שהיה לוקח להקים 12 וקצת ויקיפדיות, או פרויקטים דומים בהיקפם. אבל יש לאנגרי בירדס לאן לשאוף: הטלוויזיה גוזלת מהאנושות 200 מיליארד שעות בשנה (כ-2000 ויקיפדיות). השילוב בין אנגרי בירדס לתוכנית טלוויזיה צפוי, אם כן, להחריב את מה שנותר מהתרבות המערבית.

 

אנגרי בירדס - לטלוויזיה

אבל על אף הסכנה, אנגרי בירדס עושה את דרכו מהסמארטפון אל הטלוויזיה שלכם. המשחק יהפוך לסדרה שתהיה לפחות בחלקה מצויירת. יתכן גם שתשודר באינטרנט ולא בטלוויזיה. כך סיפר מייקל הד, מנכ"ל רוביו, בראיון לאתר חדשות הטלוויזיה הבריטי C21media.

 

 

"בחנו את העניין זמן רב, וזה אחד התחומים החשובים שאני מטפל בהם אישית – לעבוד על תוכן טלוויזיוני לאנגרי בירדס", אמר הד. "זה תחום חדש לגמרי עבורנו, היינו צריכים ללמוד אותו ולהבין איך השוק עובד. זה היה החלק הראשון באימון שלנו, ומשעברנו אותו, החלק הבא הוא להיכנס להפקה, שם אנחנו נמצאים כרגע".

 

הצלחה מסחררת

למי שלא מכיר, נספר שמדובר במשחק שסובב סביב ציפורים שכועסות על חזירים שגנבו להן את הביצים. השחקן נדרש ליידות את הציפורים ברוגטקה לעבר מבצר החזירים, להקריסו ולחסל את החזירים. עם התקדמות השלבים, המבנים הופכים מבוצרים יותר, ויכולות ההרס של הציפורים משתפרות.

 

אנגרי בירדס הוא אחד המצליחים בהיסטוריה הקצרה של משחקי הסלולר, עם למעלה מ-50 מיליון הורדות ברחבי העולם מאז השקתו בדצמבר 2009 בחנות האפליקציות של אפל. התוכנית "ארץ נהדרת" הקדישה לו מערכון שדימה את המאבק בין הציפורים לחזירים לסכסוך הישראלי-פלסטיני, שצולם גם בגירסה באנגלית וזכה להצלחה ברשת.

 

מה דעתכם? רוצים לראות עוד משחקי סלולר מגיעים לטלוויזיה? ספרו לנו בטוקבקים

 

אנגרי בירדס מגיע לקונסולות >>

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הציפורים נודדות לטלוויזיה
מומלצים