שתף קטע נבחר

חשד: נמצאה עוד קטינה ש"חגגה" עם ברלוסקוני

אחרי שהפרוצה הקטינה "רובי" טענה כי קיימה עימו יחסי מין, גילתה התביעה זונה נוספת שהיתה בת 17 בעת שנכחה במסיבות הידועות לשמצה במעון ראש הממשלה

נערה נוספת באיטליה טוענת שהשתתפה במסיבות המין שאירח ראש הממשלה, סילביו ברלוסקוני, בביתו. כלי תקשורת מקומיים דיווחו היום (ה') כי לחוקרים יש הוכחות שהמנהיג האיטלקי שילם עבור יחסי מין עם הפרוצות שנכחו במסיבותיו.

 

 

משטרת איטליה מנהלת חקירה רשמית נגד ברלוסקוני בחשד שקיים יחסי מין עם הפרוצה "רובי", בעת שהיתה קטינה, ואף התערב כדי לשחרר אותה ממעצר.

ברלוסקוני מכחיש כל קשר ל"רובי", ששמה האמיתי הוא קרימה אל-מרוג', וטוען כי מעולם לא קיים עימה יחסים.

 

לפי הדיווח האחרון בסוכנות הידיעות ANSA, החוקרים איתרו קטינה נוספת שלקחה חלק במסיבות. איריס בררדי, שתוארה על ידי התביעה בתור "זונה ידועה ומוכרת" השתתפה בשתי מסיבות שאירח ברלוסקוני בנובמבר ובדצמבר 2009. בררדי, ילידת דצמבר 1991, היתה בת 17 בזמן האירועים.

 

ברלוסקוני יכול להתנחם בעובדה שכמה מהמשתתפות במסיבותיו הידועות לשמצה דווקא יצאו להגנתו. העיתון "טלגרף" דיווח הבוקר כי עורכי דינו

תשאלו 29 נשים שלקחו חלק באירועים ושהכחישו את הפרסומים לגבי אורגיות פרועות במעון ראש הממשלה.

 

במסמכים שהגישו עורכי דינו לבית המשפט ניתן למצוא גם את עדותו של הדוגמנית וכוכבת הריאליטי מוונצואלה, אידה יספיקה בת 29. בעדותה טענה יספיקה כי היא מכירה את המנהיג האיטלקי זה ארבע שנים ואף נכחה במסיבות שלו. "עבורי הוא דמות אב", אמרה הדוגמנית והוסיפה כי הטענות לגבי משחקי מין בשם "בונגה בונגה" שהתנהלו לכאורה בביתו, במסגרתן נדרשו הנשים לערוך מופעים לסביים, היו למעשה הופעות קריוקי תמימות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תחת לחץ. ברלוסקוני
צילום: AP
"מסיבות תמימות". יספיקה
צילום: Getty images Imagebank
במרכז החקירה. רובי
צילום: AFP
מומלצים