שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  פרשת החניונים: הורשע בכיר ב"אחוזות החוף"

  דני קורן, לשעבר יו"ר דירקטוריון חברת החניונים בת"א, הורשע במספר עבירות מרמה והפרת אמונים שביצע כאשר שימש בתפקיד. במסגרת הסדר טיעון הודה קורן כי פעל בענייניו של מקורבו, איש החניונים ראובן גרוס ז"ל, תוך ניגוד עניינים, באופן המקדם את האינטרסים של גרוס. סוכם שירצה חצי שנת עבודות שירות

  ד"ר דני קורן, לשעבר יו"ר דירקטוריון חברת החניונים העירונית בתל-אביב "אחוזות החוף", הורשע היום (ד') במסגרת הסדר טיעון בעבירות מרמה והפרת אמונים שביצע במסגרת "פרשת החניונים". החקירה התמקדה ב"מלך החניונים" המנוח, איש העסקים ראובן גרוס, שנאשם ששיחד בכירים בחברה. קורן עצמו הודה שמילא את תפקידו תוך ניגוד עניינים, שכן היה אחד ממקורביו של גרוס. באופן זה, הוא פעל לקידום האינטרסים שלו תוך הפרת אמונים.

   

   

  במסגרת הסדר הטיעון, הודה קורן, בין היתר, כי ידע שגרוס הסתיר את בעלותו בחברות שונות שבאמצעותן התמודד במכרזים של "אחוזות החוף".

   

  בהודאה מסר קורן גם כי לא חשף את המידע על מעורבותו של גרוס במכרזים לחברי דירקטוריון החברה, וכן שבהתאם לבקשתו, סיפק גרוס עבודה לחתנו של קורן. בכל אותו זמן, התמודדו החברות בבעלותו של "מלך החניונים" המנוח במכרזים על הפעלת החניונים ברחבי תל-אביב.

   

  נציגי הפרקליטות ועורכי דינו של קורן סיכמו כי בקשת התביעה מבית המשפט תהיה לגזור עליו עונש של חצי שנת מאסר שתרוצה בעבודות שירות, לצד קנס בגובה 150 אלף שקלים, או לחלופין ריצוי 90 ימי מאסר. נוסף על כך, הוסכם כי ייגזר עליו גם עונש מאסר על תנאי. שלב הטיעונים לעונש צפוי להיערך ב-30 במרס.

   

  פרקליטתו של קורן, עו"ד איריס ניב-סבאג, מסרה כי "כתב האישום המתוקן משקף באופן מידתי את חלקו המוגבל של מרשי בפרשה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים