שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  חידה חדשה: 9 הריבועים של מישל דור

  מישל דור ממציא את עצמו מחדש ומאתגר אתכם בסוג חדש לחלוטין של חידה שמאפילה גם על עדכוני החדשות האחרונות. תשעה ריבועים, תשע שאלות, ותשעה אתגרים - לא תנסו?

  הו הו הו, איזו המולה ואיזה רעש! המדור משנה לחלוטין את פניו וכל זאת תודות לאדם נבון ביותר בשם ערן יסעור שעובד עימי על פרויקט "מוצר השנה" שסיפר שיש כל מיני חידות מעניינות בבריטניה ואחרי כמה דקות החלטתי לאמץ רעיון אחד, לערבב אותו עם אחר, לעשות לו גיור כהלכה - וקיבלתם את "ריבועי מישל דור" החידה החדשה הקלה ביותר בעולם.

   

  לפני שניגש לחידה החגיגית בפורמט החדש יש לי חוב מהשבוע שעבר - החידה האחרונה עלתה ב"פייסבוק" והיא מעניקה את פרס סוף השבוע למי שפתר נכונה את הבעיה בתמונה: קטימת החיבור של זרוע משקפיו של האלוף דן חלוץ במסגרת הימנית. כל הכבוד ותהנה לך שם במלון.


   

  לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

   

  ועכשיו, הנה מה שאתם צריכים להתמודד עימו השבוע: בתמונה יש תשעה ריבועים. בכל ריבוע יש תצלום תקריב של מוצר צריכה בסיסי. מהם תשעת המוצרים בתמונה? את התשובות כתבו לנו בתגובות ולמי שרוצה חיים קלים אפילו הכנתי פתרון דוגמא של המספרים, כדי שיהיה לכם יותר קל:

   

  "שלום רב מישל. הנה תשובתי:

  1. המוצר הוא

  2. המוצר הוא

  3. המוצר הוא

  4. המוצר הוא

  5. המוצר הוא

  6. המוצר הוא

  7. המוצר הוא

  8. המוצר הוא

  9. המוצר הוא

   

  "זו תשובתי מישל, ואני חייב להודות שאתה גאון ואני חולה על המדור שלך ושוקל להעביר אליך את חשבון הבנק שלי כי אין מאושר ממני". טוב נו, את החלק האחרון לא חייבים להעתיק - זוהי הצעה בלבד לניסוח התשובה.

   

  מעל במה זו אני מאחל לכם הצלחה וכמובן שיותר מאשמח לפרסם את התגובות המקוריות ביותר. ריבועיי מישל דור יצאו לדרך. עכשיו הכדור, סליחה הריבוע, במגרש שלכם.


   

  לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים