שתף קטע נבחר

עובדי איקאה יקבלו את משכורות פברואר

מלבד משכורות פברואר, יקבלו עובדי איקאה בנתניה את הבונוסים ל-2010, העומדים על 4 מיליון שקל. הרשת תצטרך להכריע לכמה עובדים מבין 400 עובדי הסניף תוכל להמשיך ולספק עבודה לאחר השריפה; היקף הנזקים טרם חושב

כ-400 עובדי סניף איקאה בנתניה, שנשרף אתמול עד היסוד, ממתינים בביתם – וממשיכים לקבל שכר מהרשת. העובדים יקבלו את משכורות ינואר ופברואר, לרבות הבונוסים לשנת 2010, בהיקף של 4 מיליון שקל.

 

 

ברשת הבטיחו אתמול לדאוג לכל העובדים, אך לא ברור כיצד יצליחו למצוא פתרון לכל העובדים עד בניית הסניף מחדש, הליך שייארך בין חצי שנה לשנה.

 בתקופה הקרובה תצטרך הרשת להכריע לכמה עובדים היא מסוגלת לספק עבודה בהמשך, וכן להכריע מה יקרה לשאר העובדים – כאשר פיטורים בהיקף נרחב הם אופציה הנמצאת על הפרק.

 

הבוקר (א') הגיעו כמה עשרות עובדים לסניף השרוף, ופגשו שם את מנכ"ל הרשת, שלומי גבאי, לצד צוותים שונים החוקרים את הגורם לשריפה – שנשאר בינתיים בסימן שאלה.

 

גם היקף הנזקים לרשת טרם חושב, כאשר ישראלום ובריטיש ישראל שפכו מעט אור על הנושא בהודעות בורסה שפירסמו הבוקר והעריכו את שווי המבנה של הסניף בנתניה ב-200 מיליון שקל. ישראלום ובריטיש ישראל מחזיקות במבנה הסניף בחלקים שווים ומשכירות אותו לחברת איקאה ישראל המפעילה את חנויות הרשת בישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים