שתף קטע נבחר

חוזר למעצר: מיכאל מור חשוד בסחיטה באיומים

העבריין, בו ניסו לפגוע השוטרים הנוקמים מנהריה, נעצר בעיר פעם נוספת - ביחד עם שלושה מאנשיו. הם חשודים כי סחטו אדם באיומים, כדי שיוותר על חוב של מאות אלפי שקלים. פרקליטיו של מור: "מעצר שווא, אחד מני רבים"

חלפו כמעט ארבעה חודשים מאז המעצר האחרון של מיכאל מור, ותושב הקבע בבתי המעצר שוב חזר אליהם. העבריין, בו ניסו לפגוע השוטרים מנהריה, נעצר בעירו פעם נוספת, ביחד עם שלושה מאנשיו. הארבעה חשודים כי סחטו באיומים אדם, על מנת שיוותר על חוב של מאות אלפי שקלים לחברם. הם הובאו היום (יום ג') להארכת מעצר בבית משפט השלום בעכו.

 

עורכי דינו של מור, יהלי שפרלינג ודורון נוי, זעמו על המעצר וטענו: "מדובר במעצר שווא, אחד מני רבים. אין ספק כי הוא ישוחרר ממעצרו, כמו במקרים הקודמים".

 

בנובמבר עצרה משטרת מרחב גליל את מור, וכן חייל הנמצא בעריקות מצה"ל, בחשד להחזקת רכוש גנוב והדחת קטינה לשימוש באלכוהול, וכן בחשד אספקת אלכוהול לקטינה. הם שוחררו תוך ימים ספורים. כחודש לפני כן נעצר מור גם בחשד לכמה ניסיונות רצח.

 

בשבוע שעבר, שלוש שנים לאחר שפרשת "עבריינים במדים" התפוצצה, פורסם דו"ח ועדת הבדיקה של המשטרה בנוגע לאירועים. הוועדה, שבראשה עמד סגן המפכ"ל ניצב אילן פרנקו, כתבה כי השוטרים שניסו לפגוע במור לא הופקרו, אך נמצאו פערים וקשיים במענה המקצועי - בין היתר בשל מחסור בכוח אדם.

 

ארבעת השוטרים, שנידונו לשנת מאסר לאחר שניסו לפגוע בעבריין מיכאל מור, הגישו לנשיא פרס בקשה לחנינה, לאחר שנכנסו לכלא. הארבעה - יניב אשור, אלדד חדד, רמי מוסא ויוסי לוי - החלו לרצות את שנת המאסר שנגזרה עליהם באוקטובר האחרון, לאחר שבית המשפט העליון דחה את הערעור שהגישו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מיכאל מור. שוב במעצר
צילום: גיל אליהו
מומלצים