שתף קטע נבחר

חוות דעת: האנס מ"ארומה" כשיר לעמוד לדין

ניסים פינס, הנאשם באונס ילדה מוגבלת, כשיר לעמוד לדין והיה אחראי למעשיו בעת ביצוע העבירות המיוחסות לו - כך נקבע בחוות דעת פסיכיאטרית שתוצג בביהמ"ש, והגיעה לידי ynet

הנאשם באונס בסניף ארומה  כשיר לעמוד לדין - כך עולה מחוות דעת פסיכיאטרית שתוגש היום (יום ה') לבית המשפט המחוזי בירושלים. מהמסמך, שהגיע לידי ynet, עולה כי כי ניסים פינס (20) המואשם כי אנס וביצע מעשה סדום בילדה מוגבלת בת 12 ומעשה מגונה בנערה בת 14, היה אחראי למעשיו בעת ביצוע העבירות המיוחסות לו.

 

 

חוות הדעת מטעם הפסיכיאטר המחוזי נכתבה על-ידי מומחים מבית החולים הפסיכיאטרי הרצוג. יש בה התייחסות לבעיות מהן סובל פינס, אך לא כאלו שמונעות את העמדתו לדין. היום, במהלך דיון בבית המשפט בבקשה למעצרו של פינס עד תום ההליכים נגדו, תוצג חוות הדעת לשופט.


פינס בבית המשפט. טען שהוא חולה נפש (צילום: נועם מושקוביץ)

 

האונס שבו מואשם פינס אירע בתחילת פברואר. הילדה הגיעה עם אביה למרכז העיר ירושלים ונותרה לבד לאחר שהוא נכנס להתפלל בבית כנסת. אז הבחין בה הנאשם, תפס אותה בכוח ואנס אותה במדרגות של בניין ברחוב הלל. כאשר הבחינו בו עובדי ניקיון, הוא גרר את הילדה בכוח לשירותים בסניף "ארומה",

שם לכאורה אנס אותה תוך שימוש בכוח במשך 40 דקות.

 

לקוחות בית הקפה ששמעו את זעקותיה של הילדה בוקעות מהשירותים ניסו לפתוח את הדלת, ללא הצלחה. הבעלים שהגיע למקום הצליח לפרוץ אותה, אך פינס הצליח להימלט. הוא נעצר רק כמה ימים לאחר מכן כאשר תקף נערה בת 14 וביצע בה מעשים מגונים.

 

פינס חשוד באונס קטינה שטרם מלאו לה 14 שנה, ובמעשים מגונים בקטינה שטרם מלאו לה 14 שנה שלא בהסכמתה החופשית, תוך ניצול מצבה, וגם בניסיון למעשה סדום, התפרצות למקום מגורים וגניבה. בדיונים בבית המשפט הוא טען כי הוא חולה נפש והתלונן על איכות האוכל.


פורסם לראשונה 02/03/2011 22:57

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פינס. מואשם בשתי תקיפות מיניות
צילום: נועם מושקוביץ
סניף ארומה שבו אירע האונס
צילום: גיל יוחנן
מומלצים