שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  המוזיקה המזרחית על-פי עמיר בניון

  תגובה ליהורם גאון? הזמר עמיר בניון הוציא במפתיע שיר שמתייחס למילים במוזיקה המזרחית: "תקוותו שהאופי של השיר יפתח שיח ציבורי מעניין ומכובד", נכתב בעמוד הפייסבוק שלו

  כשבוע לאחר הסערה התקשורתית סביב הצהרותיו של יהורם גאון על המוזיקה המזרחית , מגיעה עוד תשובה מוזיקלית? הזמר והיוצר עמיר בניון החליט במפתיע לפרסם שיר בעמוד הפייסבוק שלו בשם "סיפורו של 'אני אוהב אותך'", אותו כתב והלחין. כמה ימים לאחר שגאון אמר כי השירים במוזיקה המזרחית חוזרים על עצמם ומורכבים רובם ממילים כמו "אני אוהב אותך", מגיע בניון ומגן על אותן מילים ועל הדרך גם קצת צוחק על העניין.

   

   

   

  בשיר התגובה שר בניון: "אני אוהב אותך, שלוש מילים קטנות, כולם אמרו זאת כבר מזמן עכשיו תורי גם לנסות. אני אוהב אותך זה נדוש אבל נכון, יש עוד מיליארד שירים על זה אבל בשבילי זה שיר ראשון".

   

  מלבד מילות השיר, בניון לא הכביר במילים ונציגיו כתבו בעמוד הפייסבוק שלו: "בתקופה האחרונה מתקיים שיח תרבותי חשוב ומעניין סביב המוזיקה המזרחית, ובעקבותיו החליט עמיר בניון לשחרר שיר חדש לעמוד הפייסבוק שלו. את דעתו האישית הוא לא פורס באופן מובהק, אבל תקוותו שהאופי של השיר יפתח שיח ציבורי מעניין ומכובד. המסר נותר מעורפל, אי אפשר להבחין אם השיר ציני או לא, דווקא על מנת שכל אחד ינסה להביע את דעתו כאן בעמוד הפייסבוק".

   

  כזכור, בשבוע שעבר נחשפה הקלטה בה תיאר גאון את המוזיקה המזרחית כ"אסון טבע" ו"זבל שלא ברא השטן". דבריו זכו לגינויים מצד גורמים שונים בתעשיית המוזיקה הים-תיכונית, אך בסוף השבוע האחרון גאון הבהיר הזמר בתוכניתו ברשת ב' כי הוא אינו חוזר בו "מאף מילה". עם זאת, יש לציין כי מתחילת הפרשה הדגיש גאון כי הוא לא מדבר על כל הזמרים המזרחיים, ובתוכניתו האחרונה השמיע בין היתר גם שיר של בניון עצמו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בניון. מגיב בעמימות
  צילום: צביקה טישלר
  לאתר ההטבות
  מומלצים