שתף קטע נבחר

גיא עזורי: "נחצה פה קו אדום, לא רק מבחינתי"

מאמן אשקלון הגיע כדי להעביר עם מחפוד את האימון, אבל אזגי אסר עליו לעשות זאת והשניים התעמתו. עזורי: "כרגיל, פרוספר משנה את דעתו". ארגון המאמנים התייצב לצד עזורי ומאיים לא לחדש את תעודת המאמן של מחפוד: "איך עשית את זה לגיא?"

אפשר להאמין או לא, אבל הסאגה בהפועל אשקלון בעניין מעמדו של המאמן גיא עזורי לא מוכנה לעצור והבלגן ממשיך לחגוג גם היום (ה').

 

 

לאימון הקבוצה הגיעו היום גם עזורי וגם אלי מחפוד, שאמור לשמש כמאמן לצידו. מחפוד הגיע לאשקלון אחרי שהבעלים, פרוספר אזגי, ועזורי הגיעו להסכמה ביניהם, לאחר שאזגי דרש את פיטוריו של המאמן בתחילת השבוע.

 

אחרי שעזורי ומחפוד ערכו יחדיו את ההכנה לאימון, שאותו היו אמורים להעביר בצוותא, קרא אזגי לעזורי לשיחה בחדרו ובה דרש ממנו שלא להעביר את האימון גם היום למרות הסיכום ביניהם. עזורי, שרק יממה לפני זה הושפל על ידי אזגי כשהאחרון דרש ממנו להתלבש אך סירב לאפשר לו להעביר את האימון, רתח מזעם והשיחה בין השניים עלתה לטונים גבוהים מאוד, כשכל מי שעמד מחוץ לחדר האזין.

 

גיא עזורי: "נעשה כאן מעשה חמור מאוד"

"כרגיל אצל פרוספר, הוא אומר משהו אחד ורגע לאחר מכן משנה את דעתו", אמר עזורי בסיום השיחה לפני שעזב את המקום בזעם. "הפעם נחצה קו אדום, לא רק מבחינתי אלא מבחינת הכדורגל הישראלי. הסיפור שלי לא משנה כרגע, נעשה כאן מעשה חמור מאוד והוא יטופל בדרגים הגבוהים ביותר".

 

מחפוד, שקיבל את ברכת הדרך להתחיל ולעבוד באשקלון מארגון המאמנים, אמר לפני האירוע: "אנחנו מתעסקים בכדורגל ובהשארת הקבוצה בליגה, אז לא משנה מי מחליט ומי נותן הוראות לשחקנים. אני שמח שהגעתי לפה לעזור. אין הרבה זמן ולא באתי ללמד כדורגל. באתי להעניק מהניסיון שלי לקבוצה, על מנת שתישאר בליגה. זו המטרה של כולנו".


פרוספר אזגי. פיו ולבו לא שווים (צילום: יועד כהן)

 

ארגון המאמנים: "מחפוד לא יאמן עד שעזורי יקבל מכתב פיטורים"

בארגון המאמנים עוקבים בדריכות אחר הסאגה באשקלון, וכבר אתמול ביקרו שם את ההתנהלות של הבעלים אזגי. היום החליטו בארגון כי המעשה שעשה אזגי הוא הקש ששבר את גב הגמל.

 

"מחפוד לא יאמן את אשקלון עד שגיא לא יקבל מכתב פיטורים ואת כל מה שמגיע לו מהמועדון", אמר אמנון רז, יו"ר ארגון המאמנים. "אם הוא יעשה את זה, אנחנו לא נחדש לו את תעודת המאמן בשנה הבאה. נעשה את זה למען יראו וייראו, נחצו פה קווים אדומים. עזורי קיבל מאיתנו ייעוץ משפטי והוא לא יגיע יותר לאימוני הפועל אשקלון".

 

בהמשך הערב שוחח רז עם מחפוד והודיע לו: "אתה לא יכול לעמוד על הקווים לבדך בשבת, אם תעשה כן זה מבחינתינו מכתב פיטורין לגיא עזורי". רז הסביר

למחפוד כי עליו לכבד את ההסכם שהיה לעזורי עם אזגי לפיו שני המאמנים יאמנו יחדיו.

 

"איך עשית לגיא דבר כזה?", שאל רז את מחפוד. "גם אני התפלאתי מאוד ממה שקרה", ענה לו מחפוד, "חשבתי שאזגי רק רוצה לדבר איתו ואז הוא יצטרף אליי". רז עדכן את מחפוד כי אם יעמוד בשבת על הקווים לבדו אז בארגון המאמנים יעשו הכל כדי לקבל את ההחלטה שלא לחדש לו את תעודת המאמן בעונה הבאה. מחפוד עצמו מציג סיפור אחר לגמרי, בשיחה ל-ynet אמר: "דיברתי עם אמנון רז והוא נתן לי את ברכת הדרך ללכת לעבוד שם. בנוסף על כך הוא אמר שאני בכלל לא צד בעניין".

 

הסאגה עדיין לא הסתיימה ובשיחה הבטיח מחפוד לרז כי ישוחח עם עזורי ואזגי והשלושה ינסו לסדר את העניין עוד לפני המשחק בשבת. בימים הקרובים צפוי אזגי לקבל מכתב מארגון המאמנים, שבו יוסבר לו כי המעשה שעשה היום הוא בחזקת פיטורים לכל דבר יחד עם דרישה לשלם לעזורי את כל חובותיו.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גיא עזורי
צילום: אורן אהרוני
מומלצים