שתף קטע נבחר

ראש העיר לאזגי: "התנהגותך - בושה לאשקלון"

בני וקנין, ראש עיריית אשקלון, החליט לשלוח מכתב חריף לבעלי מועדון הכדורגל: "התושבים ממורמרים מהמצב אליו הכנסת את הקבוצה, נבחן את המשך תקצוב הקבוצה". אזגי וארגון המאמנים קבעו: מחפוד מאמן הקבוצה

מי יעשה סדר? הבלאגן בהפועל אשקלון הגיע בשבועות האחרונות לשיאים חסרי תקדים. החל מהתנהלותו האישית של הבעלים פרוספר אזגי מחוץ לכדורגל, ועד לסאגה הבלתי נגמרת של חילופי המאמנים במועדון. כעת, יש מי שרוצה לשים לכך סוף, בשל הבושה הנגרמת לקבוצה ולעיר.

 

 

"בימים האחרונים אני מוצף בפניות אישיות מאוהדים רבים של הפועל אשקלון, שמצב הקבוצה חשוב להם לאין ערוך", כך החל ראש העיר, בני וקנין, את המכתב האישי אשר שלח לבעלי המועדון, פרוספר אזגי. "מתברר מאותן טענות ומפרסומים לא מחמיאים עליך בעיתונות הספורט, בלשון המעטה, כי התנהגותך לא מוסיפה כבוד לעיר ולקבוצה, אלא להפך, גורמת רק לבושה.


מבייש את אשקלון? כך חושב ראש העיר (צילום: רועי עידן)

 

עיריית אשקלון כידוע לך הינה אחד הגורמים המרכזיים, אם לא הגדול שבהם, המתקצבים את הקבוצה בסכומי כסף גדולים. זאת, כדי שלתושבי העיר ולאוהדים המסורים תהיה קבוצה להתגאות בה ושיוכלו ליהנות מספורט עממי. מתברר כי ההפך מתרחש, התושבים והאוהדים ממורמרים מהמצב אליו הכנסת את הקבוצה, וגם בדרך ההתנהלות שלך.

 

לאור כל הפירסומים והטענות הקשות נגדך, הוריתי לבחון מצד אחד את הטענות ולבררן עד תומן, ומצד שני אני שוקל את המשך תקצוב הקבוצה על ידי העירייה. לאור האמור לעיל אבקש להשיב דחוף למכתבי זה בטרם אקבל החלטת".

 

אזגי וארגון המאמנים: מחפוד מאמן אשקלון

בתום פגישה שנערכה היום (ב') בין הבעלים של הפועל אשקלון, פרוספר אזגי, לבין נציגי ארגון המאמנים נקבע כי אלי מחפוד יהיה מאמנה של אשקלון עד תום העונה. למרות שאזגי אמר לנציגי הארגון כי גיא עזורי כבר אינו מאמן אשקלון, סירב הבעלים לומר כי ההתנהלות בין הצדדים כמוהה כפיטורים של עזורי והמשיך לטעון כי הוא רואה באי הגעתו של המאמן למשחק מול מכבי חיפה כהתפטרות.

 

בארגון המאמנים עמוד על כך כי לא יאפשרו למחפוד לאמן את הפועל אשקלון עד שהבעלים יסכים לומר כי פיטר את עזורי. לאחר הדיון אפשר היה לראות את כוחו הדל של הארגון, שטען כי מבחינתם אין זה משנה אם עזורי התפטר או פוטר וכי הדברים הללו ידונו וייפתרו בערכאות משפטיות בעתיד וכי הדבר החשוב ביותר הוא שלקבוצה לא יהיו שני מאמנים.


פרוספר אזגי. "לא היתה לי כוונה לפגוע במעמדו של עזורי" (צילום: יועד כהן)

 

מחפוד אמר לאחר הדיון: "אני שמח שהסאגה הסתיימה, השבוע הזה לא הוסיף כבוד לאף אחד מהמעורבים ומעכשיו אפשר יהיה סוף סוף להתעסק אך ורק בכדורגל ולנסות השאיר את הפועל אשקלון בליגה".

 

אזגי אמר בתגובה לאחר הדיון: "לא היתה לי כוונה לפגוע לרגע במעמדו של המאמן ולא בגיא. אלי הוא המאמן של הפועל אשקלון עד תום העונה ויעזור לה במטרותיה להישאר בליגת העל. מאחר שגיא לא הופיע למשחק מול מכבי חיפה, לא הודיע לקבוצה וכמו כן פנה לערכאות משפטיות, הוא חדל מלהיות מאמן הפועל אשקלון ואנחנו רואים זאת כהתפטרות".


גיא עזורי. יצא מופסד, לפחות בינתיים (צילום: דרור עינב)

 

יו"ר ארגון המאמנים: "בורר יקבע אם גיא פוטר או התפטר"

יו"ר ארגון המאמנים, אמנון רז, לא הבין את הטענות לפיהן התקפל הארגון מהגנתו של עזורי. "זה נכון שאמרנו כי עד שאזגי לא יודיע כי פיטר את עזורי לא נאפשר למחפוד לאמן, אבל צריך לזכור שמאז קרו כמה דברים", אמר רז.

 

"במוצ"ש עמד אזגי מול המצלמות ואמר כי הוא לא מבין מדוע גיא לא הגיע למשחק. אחר כך הגיש גיא תביעה משפטית נגד עזורי ואחרי בדיקה משפטית

 שלנו הסברנו לפרוספר כי אינו יכול לדרוש מעזורי להגיע לאימונים בגלל התביעה ורק בורר מטעם ההתאחדות יקבע לגבי השאלה אם הוא פוטר או התפטר. אילצנו את אזגי לומר שגיא כבר לא מאמן את אשקלון, וברגע שהוא עשה כך אז אין מניעה שמחפוד יאמן, נמשיך לעמוד מאחורי גיא".

  


פורסם לראשונה 21/03/2011 14:35

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרוספר אזגי
צילום: עוז מועלם
מומלצים