שתף קטע נבחר

הכירו את מבקרי המלונות החדשים: אתם

אתר אינטרנט חדש בתחום תיירות הפנים מרכז מאות חוות דעת של גולשים על מלונות בארץ, ונותן לכם במה לכתוב את הביקורת שלכם. בעלי מלון, היזהרו: הלקוחות מאחוריכם!

בימים אלו הושק אתר Melonot אתר אינטרנט חדש בתחום תיירות הפנים בישראל, המשווק את כלל המלונות בארץ ומיועד להעניק לגולשים את כל הכלים לבחירת המלון המתאים ביותר עבורם לחופשה.

 

בין היתר, יספק האתר ריכוז גדול של חוות דעת אמיתיות של גולשים, שהתארחו בבתי מלון ברחבי הארץ ובמסגרתם ידווחו על חוויית השהייתם במלון, וכן יידרגו פרמטרים שונים ויציגו תמונות שצילמו במהלך השהייה. על ידי כך, מחבר האתר את ישראל למגמה העולמית החזקה בתחום התיירות - העדפת המלצות גולשים על פני תוכן שיווקי.

 

בנוסף, מציע האתר חידוש חשוב - ערוץ לדיאלוג בין האורחים למלונות, והבאת תגובת המלון בצמוד לכל חוות דעת המתפרסמת באתר אודותיו.

 

האתר מציע גם שורה של כלים נוספים לבחירת מלון, ביניהם: יכולת השוואת מלונות המבוססת על פרמטרים שונים, כגון זמני קבלת החדר ועזיבתו, אינטרנט, חניה ועוד; מידע עשיר ועדכני אודות מתקני המלונות והשירותים שהם מציעים; תמונות של חדרי המלון, שטחיו הציבוריים והאטרקציות שהוא מציע; מפות מיקום מדוייקות; כתבות בנושאי תיירות וטיפים צרכניים. כמו-כן כולל האתר אפשרות יעילה ונוחה להזמנת מלונות מיידית באינטרנט או טלפונית, באמצעות מוקד ייעודי.

 

"אתר מלונות הינו 'תחנת חובה' לכל ישראלי המעוניין להזמין חופשה במלון בארץ, מאחר שהוא מאפשר להתרשם מבתי המלון כפי שהם באמת, ובכך מעצים את ההנאה ושביעות הרצון מחוויית האירוח עצמה", מסר ניר כרמלי, מבעלי האתר. "החזון שלנו, בסופו של דבר, הוא לחזק את תעשיית התיירות בארץ ולהביא את התייר הישראלי להכרה בעדיפותה על-פני תיירות נופש ברבים מהיעדים בחו"ל", הוסיף כרמלי.

 

טרם השקתו, כבר נאספו באתר מלונות למעלה מ-700 חוות דעת, ובהתבסס עליהן ועל ניתוח חוות הדעת, יפורסמו באתר מעת לעת תובנות והמלצות, ובראשן "מדד מלונות" - דירוג המלונות הנותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף, במושגי חוויית האירוח וההנאה מהשהייה על כל מרכיביה, ובהתבסס על העדפות והמלצות הגולשים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יותר מ-700 חוות דעת. אתר מלונות
מומלצים