שתף קטע נבחר

זירת הקניות

זעקת השקית הקורעת: סוף העולם קרב

הזוכה במקום הראשון ב“אקו קליפ" - פסטיבל סרטוני גולשים בנושא איכות הסביבה, הוא אמיר פורת, עם סרטון שמציג שקית בד המטיפה לשקיות פלסטיק ונייר. צפו בסרטונים הזוכים

הקליפ "Bag For Life", של היוצר אמיר פורת, הוא הזוכה במקום הראשון בתחרות “אקו קליפ" - פסטיבל של סרטוני גולשים בנושא איכות הסביבה. בסרטון אפשר לראות שקית בד מטיפה לשקיות פלסטיק ונייר על עצלותן ודרכיהן הרעות.

 

הזוכה במקום הראשון: "Bag For Life"
 

"אקו קליפ" הזמין יוצרים למצוא פתרונות לאתגרים סביבתיים ולהמחישם בסרטון קצר ויצירתי. הסרטונים שעמדו בקריטוריונים הנדרשים, הוצגו לציבור הגולשים לדירוג בפייסבוק. אלה שזכו למירב הקולות העפילו לשלב הגמר, שם נבחרו שלושת המקומות הראשונים על ידי ח"כ ניצן הורוביץ, אורנה בנאי, גיא זוהר, אודי סגל, ג'ולי שלז, גלעד עדין, גבעון שניר וד"ר עמית לביא דינור.

 

פורת זכה במחשב iMac. "זו דרך נפלאה ומשעשעת להעביר את המסר", נימק הורוביץ את בחירתו בפורת, "זה לא רק איזה משוגע לדבר שצועק ברחוב - הרבה אנשים כבר מבינים היום שהנושא הסביבתי הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ואי אפשר רק להשתמש ולצרוך בלי לחשוב קצת מעבר לזה". לדברי בנאי, הקליפ "יצירתי ומעביר מסר חשוב".

 

במקום השני זכה קליפ בשם "זבל מי שמדבר", שמציג פסולת שמביעה את דעתה על המצב הסביבתי. את הקליפ יצר גיא אלנתן, שזכה באופניים חשמליים.

 

במקום השני: "זבל מי שמדבר"

 

במקום השלישי זכה הקליפ "2020: עתיד המים", העוסק במצוקת המים בארץ. את הקליפ יצר ינון לן, שזכה במצלמת HD. 

 

במקום השלישי: "2020: עתיד המים"

 

את פרס חביב הקהל קטף הקליפ "אנרגיות חיוביות", שעוסק באנרגיה סולארית. יוצר הקליפ, תום גני, זכה ב-iPad.

 

חביב הקהל: "אנרגיות חיוביות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים