שתף קטע נבחר

"הפקידה בדואר גירשה את אישתי ההריונית"

אישה בהריון יצאה מסניף דואר ישראל כדי ללכת לחדר שירותים שממוקם מחוצה לו. כשחזרה לסניף עמוס הלקוחות, היה זה אחרי שעת הסגירה, והפקידה החליטה לגרש אותה משם וגם הזמינה לה משטרה. בדואר ישראל מתנצלים: "חלה אי הבנה"

יצאת לשירותים וחזרת אחרי הסגירה? לא תוכלי לחזור לסניף הדואר, כך גילתה שגית מרסיאנו, אישה בשלהי החודש השמיני להריונה, שהגיעה לסניף הדואר בנחלת יצחק בת"א כדי לקבל דואר רשום.

 

בואו להתעדכן בסרטונים ותמונות בלעדיות בפייסבוק שלנו >>

 

בעלה, אסף, מספר: "אשתי הגיעה לסניף דואר ישראל ב-17:45, עת שהו שם עשרות לקוחות ממתינים. היא ביררה מי אחרון בתור, ואף נטלה מספר. דקות ספורות לפני שעת סגירת הסניף, 18:00, היא ניגשה לשירותים שנמצאים מחוצה לו. וכשחזרה, דלת הסניף היתה נעולה. היא המתינה ליציאת לקוח ושבה לסניף כדי לתת מנוחה לרגליה. לפקידה שתהתה על מעשיה אמרה שיש לה מספר".

 

פה, לדברי בן הזוג, החלה "סאגת שירות מבחיל שהסתיים בהזמנת שוטרים לאישה שמעולם לא ראתה תחנת משטרה מבפנים", כך לטענתו.

 

"הפקידה החלה צועקת ומגדפת על שאישה בהריון נכנסה למקום אחרי שעת הסיום, בעוד שבפועל הגיעה לסניף רבע שעה לפני כן, והסניף היה עדיין הומה אדם. בסופו של דבר הגיעו השוטרים, שגרמו לבהלה וחולשה אצל אשתי שישבה על הרצפה וביקשה כוס מים, והפקידה עדיין מיאנה לתת לה שירות. או אז החליטה אשתי לעזוב את הסניף  ללא קבלת שירות. זה מקרה חמור בו ניתן שירות קלוקל הגובל בסיכון בריאותי".

 

דואר ישראל: "זה לא יקרה שוב"

מה אשמה שגית שחדר השירותים של הסניף ממוקם מחוצה לו? ומדוע הפקידה סירבה להבין זאת? אחרי פניית ynet, בדואר ישראל התנצלו על הכאוס ועוגמת הנפש. אולם לטענת אסף, הם לא קיבלו כל התנצלות בכתב או בע"פ מהחברה, ואף לא פיצוי.

 

מדואר ישראל נמסר בתגובה: "על פי נהלי דואר ישראל, כל הלקוחות המגיעים לסניף לפני שעת הסגירה, יקבלו שירות גם לאחר סגירת דלתות הסניף. במקרה דנן, חלה אי הבנה כיוון שהלקוחה יצאה מן הסניף וחזרה שנית אחרי שעת הסגירה. עם זאת, לנוכח מצבה של הלקוחה, היה מן הראוי, כי תקבל שירות ללא משא ומתן.

 

"אנו מצרים על עוגמת הנפש שנגרמה ללקוחה, השירות שקיבלה הינו עומד בקנה אחד עם טיב השירות אותו מעניקה חברת דואר ישראל ללקוחותיה. נציגת השירות והמכירה תודרכה על מנת לוודא כי מקרה שכזה לא יקרה שנית".

 

נתקלתם בשירות גרוע? חברה עשתה לכם עוול? כתבו לנו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
דואר ישראל. אין כניסה למאחרים. אז למה השירותים בחוץ?
צילום: ישראל יוסף
מומלצים