שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שניים אוחזין

  קורטני קוקס ודייוויד ארקט לא יכלו לאחל לעצמם טיימינג גרוע יותר לגירושין המתוקשרים שלהם. אחרי כל חגיגות האלכוהול והסמים שלו, והשמועות על הרומנים עם הקולגות שלה, הם נאלצים להתייצב זה לצד זו כדי לקדם את סרטם המשותף החדש "צעקה 4"

  לפני הכניסה לראיון עם קורטני קוקס ודייוויד ארקט, מציבים אנשי יחסי הציבור בפני העיתונאים שורה של איסורים חמורים שקשורים, רובם ככולם, בשאלות אישיות שאין להפנות אליהם. אבוי לעיתונאי שיעז לשאול אותם איפה בדיוק עומדת הזוגיות שלהם, שאחרי 11 שנה משותפות נראית מעורערת, אם בכלל קיימת.

   

  אבל ברגע שהשאלה הראשונה נשאלת, ודייוויד פותח את פיו כדי לענות, הכל הופך ברור לחלוטין. קורטני ודייוויד נשאלים על הסרט החדש בסדרת סרטי "צעקה", שבו הם שוב מככבים זה לצד זו, אבל לאט־לאט מסתמן שהם מנצלים את הראיון כדי לדבר בעצם זה עם זה דרך העיתונאי התורן המתווך. "יש אצלי רגש עמוק כשאני פוגש בדמויות של סדרת סרטי 'צעקה'. יש היסטוריה מאחורי הכניסה לדמויות האלה מבחינתי, וזה לא קורה לי הרבה", אומר דייוויד ואז פונה לקורטני במבט ספק אוהב ספק מתנצל, כאילו מבקש את רשותה, וממשיך: "מאז הסרט האחרון של 'צעקה' התחתנתי עם קורטני ויש לנו ילדה. זה בהחלט מעצים את כל המציאות הזאת. וזה בכנות".

   

  קורטני כמעט קוטעת אותו וממשיכה לדבר לכאורה על הסרט, אבל כל עיתונאי במקום שומע גם אצלה את הסאבטקסט: "למרות שעברו בין הסרט הזה לקודם עשר שנים, זמן שבמהלכו השתפשפתי יותר כשחקנית וגם הפכתי לאמא, אני בן אדם שונה, ובהיותי שונה, ומרגישה דברים שונים (היא מסתכלת על דייוויד), אני חוזרת למשפחה הזאת ואני מרגישה שאני יכולה להיכנס חזרה לתפקיד הזה וללמוד ממה שעשיתי בעבר, ולדעת שאני יכולה עכשיו להמשיך לעשות את התפקיד הזה יותר טוב מתמיד". אפשר להצית עם האוויר את הסיגרייה שאחרי, אבל רק התחלנו.


  פרידה לעיני התקשורת. קוקס וארקט 

   

  מערכת היחסים בין קורטני קוקס (46) ודייוויד ארקט (40) בחודשים האחרונים היא אחת האניגמות היותר מבלבלות בסצנת הרכילות ההוליוודית. הבלגן התחיל באמצע השנה שעברה, כשהפקת "קוגר טאון", הסדרה הקומית בכיכובה של קוקס ובהפקת השניים, הוקפאה כדי שקורטני תוכל לטפל ב"ענייני משפחה אישיים" שלא נחשפו.

   

  בספטמבר 2010 פורסמה לראשונה ידיעה במגזין האמריקאי "אין טאץ'", שגילתה כי השניים פרודים כבר כמה חודשים. ימים ספורים לאחר מכן פרסם אתר הרכילות TMZ תמונה של דייוויד ללא טבעת נישואין, יחד עם אישור שהוא חי עם אשה אחרת. את הכפפה הזאת הרים המגזין "לייף אנד סטייל" עם תמונה של דייוויד והחשפנית לשעבר, ג'זמין וולטס (28), ובמקביל טען שקורטני מנהלת רומן עם בראיין וואן הולט (42), המגלם את בעלה לשעבר ב"קוגר טאון". זמן קצר לאחר מכן השניים שחררו הודעה רשמית ובה נאמר, "הסכמנו על פרידה זמנית שכבר נמשכת זמן מה. אנחנו נשארים חברים טובים והורים נאמנים ועדיין אוהבים זה את זה מאוד. הסכמנו בינינו על גבולות מסוימים, ואנחנו מקווים שהמשפחה שלנו, החברים, המעריצים והתקשורת, יכבדו אותנו ויתמכו בנו גם בזמנים האלה".

   

  בחודשים שלאחר מכן דייוויד ארקט התחיל בתצוגת תכלית שכולה אלכוהול ודיבורים תחת ההשפעה, סוג של טיזר לפרשת צ'ארלי שין, אם תרצו. ארקט, שטוען שאת הבירה הראשונה שלו שתה בגיל ארבע, חזר לשתות ובעיקר, לדבר על האקסית. בראיון מפורסם לתוכנית הרדיו של האוורד סטרן הוא חשף פרטים אינטימיים מהחיים שלו ושל קורטני, בין היתר הוא סיפר שהם עשו סקס פעמיים בחמשת החודשים שקדמו לפרידה, ושקורטני נתנה לו אור ירוק לשכב עם אחרות. אחרי לא מעט ביקורת בתקשורת על הראיונות המביכים אצל סטרן, הוא הגיע לתוכנית של אופרה ווינפרי וסיפר כי הוא נכנס למוסד גמילה למשך 28 יום, בעקבות לחץ שהפעילה עליו קורטני, ושהוא נקי לראשונה זה 30 שנה. "נמנמתי במיטה וכשהתעוררתי קורטני ואחותי פטרישיה עמדו לצד המיטה שלי", הוא סיפר. "הם קראו לי לבוא לסלון ושם היו עוד שני חברים שלנו. אמרתי להם שאני מבין שזה לחץ חברתי לטובת החיים שלי".

   

  גם בראיון שלנו דייוויד לא מקמץ במילים. "הסתכלתי פנימה לתוך עצמי", הוא אומר. "אני מתרגש מאוד מהחיים עכשיו. אני מרגיש שאני נהיה בן אדם יותר אותנטי, וזה ממש המקום שאני רוצה להיות בו בשביל עצמי, בשביל המשפחה שלי".


  נפגשו על הסט והתאהבו. מתוך "צעקה 4"

   

  קורטני ודייוויד הכירו בשנת 1995, כשלוהקו לשחק זה לצד זו בסרט הראשון בסדרת סרטי האימה, "צעקה". קורטני, שגילמה את העיתונאית האמביציוזית גייל וותרס, עשתה עד אז תפקידים לא משמעותיים בקולנוע ("אייס ונטורה") למרות (ואולי בגלל) שהיתה אחת הכוכבות הבולטות של "חברים". היא בדיוק סיימה אז מערכת יחסים של שש שנים עם השחקן מייקל קיטון. לדייוויד, שלוהק לתפקיד השוטר דואי ריילי, כבר היה רקע לא מבוטל בקולנוע ובטלוויזיה, בעיקר כבחור המופרע שעושה שטויות. כמו הדמויות שלהם בסרט, גם קורטני ודייוויד התאהבו והתחתנו ב־1999.

   

  ארבע שנים לאחר מכן הם ייסדו גם את קוקט, חברת ההפקה בבעלותם (משמעות השם בסלנג הוא אשה פלרטטנית, אבל זה גם משחק מילים של שילוב בין שמות המשפחה שלהם) שמתמחה בעיקר בקומדיות ("צה!ב", "קוגר טאון"), אך מפיקה גם סרטי אימה ופשע. בשנת 2004 נולדה בתם הבכורה והיחידה, קוקו. הזוגיות שלהם תמיד נחשבה ליציבה בהוליווד, שלא ציפתה מארקט, הילד הרע של השטיח האדום, להצליח להקים בית מבלי להרוס הכל, והוא ככל הנראה, באמת כשל במשימה בסופו של דבר.


  לאחרונה הקשר התהדק. "הצעקה 4"

   

  בסרט הרביעי בסדרת "צעקה" הם חזרו לאותו מקום שבו סיפור האהבה שלהם התחיל, ופגשו על הסט את כל הצוות והקאסט שליווה את הזוגיות שלהם גם בסרטים הקודמים, בהם השחקניות נב קמפבל וננסי אודל. את עתודת הוליווד הצעירה והרעננה על הסט ייצגו אמה רוברטס (הבת של אריק ואחייניתה של ג'וליה) והיידן פאנטייר ("גיבורים") שהצטרפו לוותיקים.

   

  ליום הצילומים הראשון הגיעו קורטני ודייוויד נשואים ומאוחדים. אבל הפרידה לא איחרה לבוא במהלך העבודה על הסרט. בתקופת הצילומים קורטני וקוקו עברו לגור בבית שלהם במאליבו, ודייוויד נשאר בבית המשפחה הראשי בגבעות הוליווד. "קוקו הסתגלה בקלות", סיפרה קורטני על המציאות החדשה של המעבר. "תמיד היו לה את הפינות שלה בשני הבתים, ככה שלא היה ממש שינוי פיזי בחיים שלה. שנינו גם תמיד עבדנו הרבה, כך שלא היינו הרבה בבית. היא יודעת שהיא בעדיפות עליונה. לא משנה מה יקרה, היא יודעת שהיא בטוחה, אהובה ואנחנו נגן עליה יותר מכל דבר אחר בעולם שלנו".

   

  בשבועיים האחרונים נאלצו קורטני ודייוויד לבלות זה בחברתה של זו לא מעט במסגרת המחויבות שלהם למסע יחסי הציבור של הסרט החדש, ועושה רושם שהגבולות שהם הציבו לעצמם בשעת הפרידה מיטשטשים. בסוף השבוע שלאחר קיום הראיון פורסמה תמונת הפפראצי המשותפת הראשונה מאז הכריזו על הפרידה ובה הם נראים מבלים יחד עם קוקו מחוץ לבית של קורטני במאליבו. "הקשר שלנו בתקופה האחרונה הוא טוב יותר ממה שהוא היה בכלל, ובזמן האחרון בפרט". אומרת קורטני. "התקשורת שלנו עכשיו הרבה יותר בריאה ואנחנו לומדים הרבה זה על זה במקום שבו אנחנו נמצאים. אני עדיין אוהבת אותו".

   

  • את הכתבה המלאה ניתן לקרוא בגליון החדש של "פנאי פלוס"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  כבר לא. קוקס וארקט
  צילום: AP
  קורטני קוקס עם הקאסט של "קוגר טאון"
  צילום: AP
  קוקס עם ג'ניפר אניסטון, שותפתה ב"חברים"
  צילום: AP
  לאתר ההטבות
  מומלצים