שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בכניסה לאולפן: מזכ"ל 'שלום עכשיו' חטף סטירה

  נציגת הימין שהוזמנה לתוכנית "פוליטיקה", ד"ר מור אלטשולר, סטרה ליריב אופנהיימר: "אלימות קשה, לא צ'פחה". בערוץ הורו להוציאה משידור, אופנהיימר התלונן במשטרה

  תקרית אלימה הערב (ג') באולפן התוכנית "פוליטיקה" בערוץ הראשון. חוקרת מחשבת ישראל והפובליציסטית, ד"ר מור אלטשולר, סטרה על פניו של מזכ"ל "שלום עכשיו" יריב אופנהיימר, בזמן שהשניים התכוננו לעלות לשידור.

   

  אלטשולר ואופנהיימר הוזמנו לקחת חלק בתוכנית שעסקה ב"הלשנות בנייה לאמריקאים". בזמן שהשניים ישבו בחדר האיפור, קמה אלטשולר לעברו של אופנהיימר וסטרה בחוזקה על פניו. לדברי עדי ראיה, אלטשולר אמרה כי הסטירה היא בתגובה להתחזות פעילי "שלום עכשיו" לעיתונאים שראיינו אותה. "היא אמרה לו 'תגיד תודה, זה במקום תלונה'", סיפר ל-ynet אחד מהנוכחים במקום.

   

  אופנהיימר בתגובה הזעיק את המשטרה, ובערוץ הראשון החליטו שלא להעלות את אלטשולר לשידור. בתגובה, היא החליטה לעזוב את המקום ועשתה זאת

  בטרם הגיעה המשטרה. מיד לאחר שאופנהיימר סיים להתראיין, הוא שוחח עם בני משפחתו והמשיך לתחנת המשטרה במגרש הרוסים בירושלים על מנת להגיש תלונה מסודרת.

   

  אופנהיימר סיפר הערב ל-ynet: "הוזמנתי לאייטם בתוכנית 'פוליטיקה' בערוץ 1. בחדר האיפור ניגשה אליי הגברת אלטשולר, אמרה לי משהו ואז סטרה בחוזקה בפניי".

   

  איך הגבת מיד לאחר מכן? 

   

  "קודם כל קראתי למשטרה, דרשתי שהיא לא תעלה איתי יחד לאייטם וכעת אני בדרכי למגרש הרוסים להגיש תלונה. בהתחלה הייתי בהלם מוחלט, מהר מאוד בערוץ 1 התעשתו והורידו אותה מהשידור. מדובר בתקיפה ראשונה מסוג זה, מקרה של אלימות קשה ובוטה, לא באיזושהי צ'פחה חברית".

   

  זליג רבינוביץ', מפיק התוכנית "פוליטיקה" מסר ל-ynet: "מדובר בתוכנית דגל של הערוץ. אני מצר על התקרית שאינה משקפת את הלך הרוח של התוכנית. צוות התוכנית דוחה מכל וכל אירועים אלימים מכל סוג בשיח הציבורי. בעקבות התקרית, הורה מנהל החדשות יורם כהן להוציא את הגברת אלטשולר מהשידור".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מיכאל קרמר
  אלטשולר. הורחקה משידור
  צילום: מיכאל קרמר
  אופנהיימר. התלונן במשטרה
  צילום: אוהד צויגנברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים