שתף קטע נבחר

הגל נמשך: תנובה מעלה מחירים ב-5%-7%

תנובה מצטרפת לחברות שטראוס ופרוקטר אנד גמבל ומודיעה אף היא על העלאת מחירים. במקביל, משרד החקלאות צפוי להודיע בשבועות הקרובים על התייקרות מוצרי החלב בפיקוח, ובהם קוטג', גבינה צהובה וחמאה

חברת תנובה מצטרפת לגל עליות המחירים. החברה הגישה מחירונים לרשתות השיווק, ובהם באה לידי ביטוי עליית מחירים של חלק ממוצרי החברה בממוצע של ב-5%-7%. בנוסף, תעלה החברה את מחירי מוצרי החברות הבנות, ובהם "סנפרוסט" "מעדנות" "טירת צבי" ומוצרי "מאמא עוף".

 

לפני מספר ימים הודיעה גם קבוצת שטראוס על עליית מחירים של מוצרי החלב, הקפה, הסלטים והמתוקים בשיעור ממוצע של 5%-10%. במקביל, משרד החקלאות צפוי להודיע בשבועות הקרובים על התייקרות מוצרי החלב בפיקוח, ובהם קוטג', גבינה צהובה וחמאה.

 

כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט", גם פרוקטר אנד גמבל תעלה בחודש מאי מחירים בשיעור של 4%-17%. החברה צפויה להעלות ב־4% בממוצע מחירם של מוצרי ההיגיינה אולדייז ואולווייז; של מותג צבעי השיער וולה; וכן של מותג השיער פאנטן, שמחירו ירד בנובמבר. במקביל יוזלו שלושה מותגים של פרוקטר: אבקות הכביסה אריאל וטייד, והשמפו הד אנד שולדרס.

 

מתנובה נמסר בתגובה כי "בעקבות עליית חומרי גלם מחירי חלק מהמוצרים יעלו בשבועות הקרובים". משטראוס נמסר בתגובה כי "בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם וחומרי האריזה של מוצרי החברה שטראוס תעלה במהלך השבועות הקרובים מחירים של מגוון קטגוריות שיעודכנו במחירים חדשים שיועברו בהמשך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
התייקרות נוספת
צילום: אסף שילה
מומלצים