שתף קטע נבחר

צפו: "המשקיע הזועם" הפסיד כסף ותקף באלה

לפני שנכנס לכלא נתן תושב כפר-יונה כסף לאדם אחר להשקעה. כשגילה האיש שהפסיד חלק מהכסף, הוא איים ונקם. עם הגשת כתב האישום, אנחנו מגישים לכם את התיעוד

ההשקעה לא נשאה פרי - המשקיע נקם: מי שמשקיע כספים שונא להפסיד ומלבד התסכול, חש גם זעם רב, בעיקר כשמדובר בסכומים גדולים. תושב כפר יונה מהשרון, שמיד תראו בסרטון הווידאו, הלך רחוק מדי כשתקף את ה"ברוקר" שלו וזרע הרס רב במשרדו. צפו ב"משקיע הזועם":  

 

בכתב האישום, שהגישה היום (ד') פרקליטות מחוז מרכז לבית משפט השלום בנתניה, מתוארת השתלשלות האירועים שהובילה לתקיפה המכוערת. האיש, בן 33, נתן לחברו, תושב נתניה, סכום מסוים כדי שישקיע עבורו, בתקווה שהכסף יניב רווחים. בנוסף, האיש, שלו עבר פלילי, מסר לו את הג'יפ היוקרתי שבבעלותו בזמן ששהה בכלא.

 

לאחר שהשתחרר פנה הנאשם לחברו וביקש את כספו בחזרה. אולם, לא רק שכספו לא נשא פרי, חברו הפסיד חלק נכבד מהסכום וגם את הג'יפ לא החזיר.

 

הוא זעם ודרש לקבל את מלוא כספו בחזרה. לפי כתב האישום, באוקטובר אשתקד הגיע יחד עם כמה מחבריו למוסך בנתניה, שם היה האיש אליו הועבר הכסף. הנאשם הפציר בחברו להחזיר לו את כספו וכדי להבהיר שהוא רציני, תקף אותו באגרופים. לאחר שהאיש איים להתקשר למשטרה, ענה לו התוקף: "זה יהיה הסוף של החיים שלך".

  

כמה דקות לאחר שעזב, שב הנאשם למוסך כדי לוודא שחברו לא התקשר למשטרה ותקף אותו פעם נוספת. כתוצאה מכך, הוא נפגע ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים לניאדו בנתניה.

 

איים בגרזן: "לא יהיה לך טוב"

כתב האישום מגולל מסכת אלימות נוספת בחודש אפריל האחרון, אז נגנב רכבו של החבר של הנאשם, בזמן שחנה ליד משרדו. הוא חשד שהנאשם אחראי למעשה ודרש לקבל את רכבו בחזרה. הנאשם לא נענה ונראה שחמתו התעוררה פעם נוספת. הוא תפס גרזן ואיים על חברו תוך שהוא דורש לקבל את כספו בחזרה. "לא יהיה לך טוב", הטיח בו, "יש לך 48 שעות להביא לי את הכסף". מלבד האיומים, הוא דחף ותקף את המתלונן וגרם לו לחבלות.

 

כעבור 48 שעות, הגיע הנאשם לבית העסק של המתלונן, המשמש כביתו, כשהוא מצויד באלה. בתיעוד מצלמות האבטחה במקום ניתן לראות כי פרץ לתוך המקום והחל להשתולל ולנפץ ולשבור את הציוד

במשרד.

 

בכתב האישום מיוחסים לנאשם, המיוצג על-ידי עו"ד מירון רוזנטל, עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, סחיטה בכוח ובאיומים, החזקת סם והיזק בזדון. בתגובה מסר עו"ד רוזנטל כי "מדובר בסכסוך כספי בין המתלונן לבין מרשי. המתלונן חייב למרשי מאות אלפי שקלים, בין היתר כספים שהועברו לידיו וככל הנראה המתלונן מנסה להסתתר ולהימנע מפירעון החוב במסווה של תלונות למשטרה".

 

לדבריו, "מרשי מכחיש כי תקף פיזית את המתלונן, לכל היותר הוא גרם להיזק לרכוש אשר שייך למתלונן. לא בכדי שחרר בית המשפט את מרשי, למרות שעמדת הפרקליטות והמשטרה היתה להימצאותו במעצר עד תום ההליכים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"הסוף של החיים שלך"
עו"ד מירון רוזנטל
צילום: עידו ארז
מומלצים