שתף קטע נבחר

יצאתי לשטח בתור אמן פיתוי פוטנציאלי

כשזה מגיע לחיזור ואהבה, נראה שהמוח היהודי הנשי פועל כמו שאר העולם. לא ייאמן כי יסופר - אחרי שלוש פעמים שניסיתי את השיטות הכתובות בספר, יצאתי עם שלושה מספרי טלפון

גם אני קראתי בספרו של ניל שטראוס המשחק על "כת" שלמה של אמני פיתוי המפוזרת ברחבי העולם, בעלי שיטות בדוקות להשכיב בחורות מהרגע הראשון, או לפחות בתוך שבועיים. מטרת הכת הזו היא לעזור לגברים, גם למכוערים והמוזרים ביותר, לחשוב שביטחון עצמי גבוה, הומור ושיטה מדעית בדוקה שעובדת על כל אשה יובילו אותם למיטה עם כל אשה שרק ירצו.

 

בואו לדבר על זה גם בפייסבוק של ערוץ יחסים

 

הסופר, שאינני לרגע מזלזל באמינותו, כותב שם שכל גבר יכול להיות אמן פיתוי וכל אשה – כולל נשים נשואות וכאלה שיש להן חבר - ניתנת לגירוי, פיתוי והשכבה.

 

אז יצאתי לשטח בתור אמן פיתוי בפוטנציאל, כשהמטרה שלי ברורה: לבחון את אמינות הספר והשיטות גם אצלנו בארץ. הרי המנטליות של הנשים הישראליות שונה משאר העולם. הנשים בארץ יותר יפות, יותר מתוחכמות, ערסיות ופרחיות, לא פראייריות, ולרוב יותר מוצלחות.

 

אבל מה, כשזה מגיע לחיזור ואהבה, נראה שהמוח היהודי הנשי פועל כמו שאר העולם. לא ייאמן כי יסופר - אחרי שלוש פעמים שניסיתי את השיטות הכתובות בספר, יצאתי עם שלושה מספרי טלפון.

 

אני רואה עצמי כגבר מבוקש, וממש אין לי מחסור בחיי חברה. אני אדם בעל ערך עצמי וביטחון עצמי גבוה, נראה טוב ובעל כבוד לנשים. אני לא אחד שמחפש לזיין כל דבר שזז, וחשוב לי לציין שזה היה לצורך מחקר בלבד, כך שאת מספרי הטלפון זרקתי לפח.

 

המסקנה שלי ברורה וחד משמעית - השיטה אכן עובדת. גברים יכחישו שהם עושים את זה על פי הספר, נשים יפקפקו בו יאמרו שזה לא עובד עליהן, או ייכעסו על הגברים. אבל בסופו של דבר כל הנשים רוצות שיגרו אותן, מנטלית וגופנית.

 

להלן הפירוט לגבי שלוש הנשים שהתפתו למסור לי את מספר הטלפון שלהן:

 

הראשונה היתה עורכת דין ש"במקרה" היתה בדאנס-בר עם חברה. היא "לא נוטה" לצאת באופן קבוע למקומות כאלו. היא אף טענה שבחיים לא נתנה טלפון ולא חשבה שתיתן את הטלפון שלה לגבר בבר, היא לא מאמינה שיוצא משהו ממקרים כאלו. אני לא יודע מה היא ציפתה שייצא, אבל אם הייתי ממשיך עם השיטה על פי הספר הדבר היחיד שהיה יוצא זה סקס. היא ידעה את זה ואני ידעתי את זה, כי השיטה נועדה למשוך נשים לכיוון הזה, וזה מה שהנשים רצו מכל הסיפור הזה.

 

השנייה היתה יפהפיה, דוגמנית להלבשה תחתונה, היא היתה עם שתי חברותיה בבר. על פי השיטה, הייתי צריך לגרום לה לחשוב שאני לא מעוניין בה אלא בחברות שלה, ותוך כדי השיחה להיות מסמר הערב, ליצן החצר, ולהראות לה שאני משהו מיוחד. אחרי שהצלחתי במשימה, עברתי לדבר איתה, הצחקתי אותה, עשיתי עליה כמה טכניקות מהספר - והופ הופ טרללה השגתי מספר טלפון נוסף.

 

דווקא עליה השתמשתי בשיטת השלילים

השלישית היתה דוקא הברמנית, שלא הסתכלה על אף אחד ועבדה על טיפים. היא נראית מחויכת, נהנית מהעבודה, שותה להנאתה כמה שוטים, מפלרטטת בשביל למכור אלכוהול ולא שמה על אף אחד. דווקא עליה השתמשתי בשיטת השלילים. 

 

שיטת השלילים היא שיטה שבה אתה בעצם יורד על האשה, או גורם לה באופן מודע למבוכה קלה בעיני אחרים, גורם לאחרים לצחוק איתך עליה, ואז בעצם מושך את תשומת לבה.

 

אתן בטח אומרות לעצמכן, שגבר שהיה עושה זאת היה מקבל מכן סטירה, בעיטה לביצים, והייתן מתרחקות ומתעלמות ממנו. אז זהו שלא! כמו שחשבתי כמוכן בעצמי, נוכחתי לדעת שבעזרת המילים הנכונות, ההתנהגות הנכונה והחיוך הנכון, גם את הטלפון של הברמנית השגתי בלי בעיה.

 

לגרום לה לחשוב שהיא מפסידה אותך


כולן יכולות ליפול בפח (צילום: Shutterstock)

 

מטרת הספר היא ללמד את הגברים לפתח ביטחון עצמי ולהעלים את הביישנות. ללמד גברים איך לגרום לאשה לחשוב שיש לך משהו שאין לאחרים והיא רוצה את זה, למרות שאתה לא מעוניין לתת לה. לגרום לה לחשוב שהיא מפסידה אותך ומוותרת על משהו טוב.

 

אז זה בדוק! נשים ניתנות לפיתוי. גם ה"קשות" מביניהן, אלו עם האף למעלה, הדוגמניות היפהפיות, השחקניות העשירות, המנהלות הבכירות - כולן יכולות ליפול בפח של הגבר המתוחכם שיודע מה נשים רוצות ונותן להן את זה.

 

מיותר לציין שאילו הייתי בן 23 או 24, שלא חושב על העתיד ולא אכפת לו מכלום, כמו רוב הגברים בגיל הזה, לא רק ששלוש הבחורות החמודות האלו היו נמצאות אצלי במיטה (ואולי אפילו יחד) - הייתי יכול לחזור הביתה כל ערב עם חמודונת אחרת.

 

הם טובים מדי עם נשים. נשים פשוט דורכות עליהם

מהצד השני נמצאים גברים איכותיים אך ביישנים. גברים שעברו את שלב המשחקים ואולי אפילו דילגו עליו, ונמצאים בשלב הרציונליות וההגיון בחייהם. הם בדרך לדעת מה הם רוצים, אם לא כבר יודעים, הם כמעט גברים (אם קראתם את הטור הראשון שלי אז תבינו מה ההבדל בין גבר אמיתי לסתם ילד מגודל), הם מסודרים כלכלית לרוב, מוקפים בלקוחות ובחורות. אבל מה? הם טובים מדי עם נשים. נשים פשוט דורכות עליהם, פוגעות בהם ושוברות את ליבם. למה? כי אלו לא הנשים הנכונות בחייהם.

 

למזלנו, בספר שקראתי, לקראת סוף עמוד 485, מציין הסופר שהוא מצא את אהבת חייו. אותה אהבת חייו, או אחתיטיס, לדבריו, היא האחת שתגרום לך להיות אובססיבי לגביה ותגרום לך לרצות לאבד כל מסיכה שאתה נושא, להיות אתה עצמך ולא אותו אמן פיתוי. איתה, סקס לא יהווה כלי לסיפוק צרכים, אלא ישקף אהבה ואיחוד גופים שמיימיים.

 

טוב, שיניתי קצת את המילים שלו, אבל הרעיון הוא אותו רעיון: לכל אחד יש את האחת שלו, שאיתה ייפול בגורל. אותה אחת אמרה לו שהיא מזמן היתה יוצאת איתו אם היה מתנהג כפי שהוא - קירח, משקפופר, חנון ובעל לב טוב וחם - ולא "אמן פיתוי" המזלזל בנשים, עושה מהן צחוק ורואה בהן גוף ולא ראש עם רגשות.

 

>>> טוקבק כדורבנות: אמנות הפיתוי של הזוחלים   


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נראה שהמוח היהודי הנשי פועל כמו שאר העולם
צילום: Jupiter
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים