שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בדיחה גסה: שרה סילברמן בוועידת הנשיא?

  כן, היא מצחיקה, מוכשרת וגם יהודייה כשרה. אבל האם מי שהזמין אותה לוועידת הנשיא המעונבת צפה אי פעם במשפטים הגסים להחריד שלה על הפלות, שיער ערווה וסקס עם אלוהים?

  הבוקר (א') התבשרנו ששרה סילברמן, אחת הקומיקאיות המפורסמות והמוכשרות הפועלות כיום בארצות הברית, תגיע לישראל להופעה באמפי וואהל ב-25 ביוני. יומיים לפני זה, תאמינו או לא, היא תיקח חלק בוועידת הנשיא "פונים אל המחר", בחסותו של שמעון פרס.

   

   

  סילברמן בוועידת הנשיא? תגידו, אתם רציניים? מישהו בוועידה הזאת, שאמורה להיות מפגש הפסגה של מדינאים ואנשי מפתח - אם תרצו דאבוס פוגשת את השטיח האדום בקאן - באמת צפה אי-פעם במערכון של שרה סילברמן? מספיק לזרוק כאן את המילים "זקפת שואה", "אושוויץ? וואושוויץ!" או "מרטין לוזר קינג" כדי להבין שלא מדובר כאן במישהי שתואמת את הטון המכובד ונשוא-הפנים של הכנס.

   

  אפשר ממש לדמיין את סיעור המוחות סביב השולחן העגול, אחרי שאישים כטוני בלייר ואברהם פוקסמן מהליגה להגנה יהודית כבר אישרו את השתתפותם. "תשמעו, יש קומיקאית צעירה ויהודייה שיש עליה באזז, שרה סילברמן", יאמר אחד. "שמעתי שאחותה גרה בישראל והוסמכה לרבנות", תוסיף אחרת. "היא זכתה באמי, לא?", יתרום שלישי, "וכבר הזמנו בעבר את ג'וש סילברמן, נשיא סקייפ, ובן סילברמן, מנכ"ל NBC, אז בואו נשלים שלישייה".

   

  The Sarah Silverman Program
  Exclusive - Inappropriate Acts
  www.comedycentral.com
  Comedy Central TV Shows Comedy Videos

  המיטב (או המירע) מהתוכנית של שרה סילברמן

   

  אז כן, היא יהודיה מאוד, מוכשרת מאוד, מצחיקה מאוד וגם זכתה באמי (על השיר "I'm Fucking Matt Damon"). אבל סילברמן היא אחת הדמויות הכי בלתי מעודנות שנראו על מסכי הטלוויזיה האמריקנית. אני יכולה רק לדמיין את סילברמן יושבת לצדו של מר שמעון פרס, חוקרת אותו האם כבר התנסה בוויאגרה ומעדכנת אותו איך היא מכנה את השדיים שלה.

   

  מי שנחשף אליה ב"שרה סילברמן שואו" ששודרה בהוט, חזה בה בין היתר כשהיא עושה סקס עם אלוהים (השחור, אגב), מקיימת אורגיה עם חבר דמיוני ושלל חבריו או מלקקת את ישבנו של כלבה הנאמן. מי שלא, ודאי לפחות צפה בה

  בהופעות האורח בטוק שואוז, מספרת על כך שהרטיבה במיטה עד גיל תיכון, או משתפת באנקדוטה על ההפלות שעברה והחוויות שלה ממריטת שיער הערווה שלה, לקול הסמקת המראיינים.

   

  במחשבה שנייה, אולי למי שעומד מאחורי ההזמנה יש חוש הומור יוצא מן הכלל. חבל רק שדומיניק שטראוס קאהן, אורח ועידת הנשיא הראשונה, לא יגיע גם השנה. הייתי מתה לראות את הדיאלוג בינו לבין סילברמן. זו יכולה היתה להיות הזדמנות נהדרת בשבילה למחזר את שורת המחץ שלה: "When God gives you AIDS - make lemonAIDS".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שרה סילברמן. מגיעה בשביל להשלים שלישיה?
  לאתר ההטבות
  מומלצים