שתף קטע נבחר

השר לנדאו: הטובים לטיס? הטובים לחב"ד!

מצעד של שרים ואישי ציבור פקד את ערב ההצדעה שארגנה אגודת חסידי חב"ד - הפלג המשיחי בתנועה. בין המשבחים: שר הדתות, יו"ר הוועדה לביקורת המדינה ושר התשתיות, שגינה את מתנגדי חב"ד בצפון תל אביב, וכינה אותם "צבועים"

שר התשתיות עוזי לנדאו, השתתף אמש (יום א') באירוע של חסידי חב"ד המשתייכים לזרם המשיחי, והרעיף שבחים על התנועה: "פעם נשיא המדינה, עזר ויצמן, אמר הטובים לטיס, והיום אני אומר: הטובים והמובחרים לחב"ד".

 

 

במהלך הערב, שנערך בירושלים, ועמד בסימן הצדעה למנהלים בחסידות, שיבח לנדאו את הרבי מליובאוויטש, ואת אהבתו לארץ ישראל ולבירת ישראל. הוא הוסיף כי כל מי שמבקש יהדות, ימצא אותה בכל מקום בעולם אצל תנועת חב"ד, אשר "שומרת על היהדות, מוכנה להושיט יד לכל יהודי, ומובילה בגמילות חסדים". 

 

צילום: ברלה שיינר

 

לשאלת ynet על דעתו בכל הנוגע למאבק המתחולל בשנים האחרונות בצפון תל אביב, בין חלק מתושבי השכונה החילונים לבין החב"דניקים - השיב השר: "אני מבין את מי שיוצא בביקורת קשה על אלו שמבקשים בשם החופש והדמוקרטיה לכל אזרחי ישראל והערבים להתיישב בכל מקום, ומזדעזעים כשמדובר באנשי חב"ד שבאים

להתגורר בצפון תל אביב. זה אחד בפה ואחד בלב, וזוהי צביעות".

 

באירוע ההצדעה השתתף גם יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ יואל חסון, שאמר: "בתיאלנד התוועדתי מקרוב לפעילות של התנועה, וראיתי את היכולת שלהם לפעול ולהיות לעזר לכל יהודי בארץ ובנכר".

 

גם שר הדתות מרגי הצטרף למחמיאים, והוסיף: "הנשמה המיוחדת של חסידות חב"ד משפיעה בעולם כולו". עוד השתתפו בערב ההצדעה הרב הצבאי לשעבר אביחי רונצקי, ויו”ר זק"א יהודה משי זהב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שיבח את הרבי. לנדאו בערב
צילום: ברלה שיינר
מומלצים