שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טסים לארה"ב? אולי תאלצו לוותר על מזוודה אחת
  מי שיקנה כרטיס לצפון אמריקה בלופטהנזה ובאוסטריאן איירליינס יוכל למסור רק מזוודה אחת. כמה תשלמו בחברות התעופה האחרות? פורסם ב"ממון" של "ידיעות אחרונות"

  חברות לופטהנזה ואוסטריאן איירליינס מרעות את תנאי הכבודה של הנוסעים שטסים לצפון אמריקה. התנאים לטסים לאירופה, לעומת זאת, דווקא משתפרים במעט.

   

  • טיפים לחופשה: איך לארוז נכון ולשמור על המזוודה

   

  החברות, המצויות שתיהן בבעלות לופטהנזה, הודיעו בימים אלה כי החל ב-1 ביוני, מי שקונה כרטיסי טיסה

  לצפון אמריקה במחלקת תיירים יוכל למסור מזוודה אחת במשקל 23 ק"ג בלבד. זאת לעומת שתי מזוודות במשקל של 23 ק"ג כל אחת, שניתן היה לנוסעים אלה למסור עד כה.

   

  עם זאת, נוסעי מחלקת תיירים בטיסות לאירופה יוכלו מעתה למסור מזוודה במשקל של 23 ק"ג לעומת מזוודה ששוקלת 20 ק"ג עד כה.

   

  בנוסף לכך, נוסעים שיטוסו ליעדים שונים באפריקה או ביפן יוכלו למסור שתי מזוודות במשקל של 23 קילו כל אחת, והחברה תאפשר לנוסעים חברי מועדון "מיילס אנד מור" שיש להם מעמד גבוה ליהנות ממכסת מטען כפולה כאשר הם טסים במחלקת התיירים.

   

  רוצה עוד מזוודה? שלם 70 דולר

  במקביל הודיעו החברות כי הן הופכות את עלות המטען העודף לעניין פשוט יותר. כך, למשל, עלות מזוודה נוספת במחלקת תיירים תהיה 70 דולר, לעומת עלות לפי משקל שהייתה נהוגה עד כה.

   

  ההחלטה לקצץ במחצית את כבודת המטען של הנוסעים לצפון אמריקה תפגע במשפחות ובנוסעים שיוצאים לחופשה ארוכה ונזקקים ליותר ממזוודה אחת.

   

  חברת אל-על, למשל, מתירה לטסים לצפון אמריקה למסור שתי מזוודות במשקל 23 ק"ג כל אחת, גם כשהם טסים במחלקת תיירים. עלות מסירת מזוודה שלישית היא 230 דולר.

   

  בחברת דלתא איירליינס יכולים נוסעי מחלקת התיירים למסור עד שתי מזוודות במשקל של 23 ק"ג כל אחת. עבור מזוודה שלישית הם ישלמו סכום של 200 דולר.

   

  בחברת יו-אס איירווייס, הטסה מתל-אביב לפילדלפיה, מותר לנוסעי מחלקת תיירים למסור

  עד שתי מזוודות במשקל 23 ק"ג ועבור מזוודה שלישית ישלמו תוספת של 200 דולר. נוסעים במעמד "זהב" יוכלו לשאת במחלקת תיירים 3 מזוודות במשקל של 23 ק"ג כל אחת.

   

  גם חברות קונטיננטל איירליינס, אייר פראנס ו-KLM מאפשרות לנוסעי מחלקת התיירים למסור שתי מזוודות במשקל 23 ק"ג כל אחת, ועבור מזוודה שלישית הם ישלמו 200 דולר.

   

  בבריטיש איירווייס מאפשרים לנוסעים שטסים לניו-יורק עם עצירת ביניים בלונדון להחלפת מטוס (לא יותר מ‭24-‬ שעות המתנה) מזוודה אחת של 23 ק"ג. עבור מזוודה נוספת במשקל שכזה תשלמו 48 דולר אם תבצעו את הרישום באינטרנט ו‭60-‬ דולר אם תבצעו זאת בנמל התעופה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "טסים לארה"ב? אולי תאלצו לוותר על מזוודה אחת"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים