שתף קטע נבחר

מרינה מקסימיליאן שולטת? גם בווג חושבים כך

מגזין ווג האיטלקי מקדיש היום כתבה מפוארת לאחת משלנו - מרינה מקסימיליאן בלומין ומזכה אותה בתואר אייקון במידה נדיבה, לא פחות. עוד הוכחה שמידה 42, פלוס מינוס, היא מידה נורמלית לחלוטין וסיבה מצוינת לבחור בפרזנטורית של חברה למידות גדולות כמודל אופנה

את החיבה של נשות מערכת אתר לאשה למרינה מקסימיליאן בלומין - אין צורך להציג, אנחנו אוהבות אותה כזמרת ואוהבות את מה שהיא מייצגת - אהבה ושלמות עצמית. לכן התנפחנו משמחה וגאווה כשראינו שקלענו לדעת גדולים: ווג האיטלקי מתפאר היום בתגלית - מרינה מקסימיליאן בלומין. הכתבה שלהם הזכירה לנו משהו: כתבה מחודש אפריל 2008, עת הופיעה מרינה בתצוגת בגדי הים של גדעון אוברזון - פרגנו לה בגדול (ראו את הכתבה במסגרת התכולה משמאל).

 

אם אז, לפני שלוש שנים) חשדנו קלות שבחירתה של מרינה הייתה כדי ליצור גימיק, שאכן הצליח למשוך את תשומת לב התקשורת, בינתיים קיבלה מרינה קמפיין מצליח מאוד לחברה שמייצרת בגדים במידות גדולות ("עונות"), קמפיין שנשות האתר מודות שגרם להן להיכנס לרשת וגם לרכוש בה פריטים מוצלחים במיוחד. והנה מגיע הפרסום בווג האיטלקי שמציג את מרינה כזמרת ושחקנית ישראלית המדגמנת בגאווה למידות גדולות.

 

המגזין הקדיש בסוף השבוע למרינה כתבה ארוכה, המלווה גם בסרטון וידאו ובאלבום תמונות דוגמנות, לצד תמונות מהופעות של מרינה ועם סבתה. גאווה ישראלית? בגדול!

 

רק סייג אחד בכל השמחה וההילולה סביב מרינה של הווג: מרינה אינה עוד דוגמנית שמסומנת על ידי מגזין האופנה המוביל. הבחירה שלה מקוטלגת בקטגוריית Curvy Icons (נשים אייקונית במידות נדיבות, בתרגום חופשי מאוד).

 

האמת? לא ממש איכפת לנו, העיקר שאנחנו על המפה, הנשים המלאות שמשוגעות על בר רפאלי אבל דומות יותר במידה - למרינה.


בצילומי שער ללאשה (צילום: עדו לביא) 


בצילומי הקמפיין לעונות (צילום: קרן נתנזון)

 

מתוך העמוד שמרינה מופיעה בו בווג (צילום מסך)

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אני בווג?! מגיע לי
צילום: דודי חסון
צילום: שי רוזנצוויג
מרינה בצילומי קמפיין אופנה
צילום: שי רוזנצוויג
לאשה בפייסבוק
מומלצים