שתף קטע נבחר

פדופיל שאנס ילדה הורשע בתקיפת בנות 8 ו-9

אריה הכט ביצע מעשים מגונים באחיות ברכבו ובחוות סוסים. בחודש שעבר הוא נידון ל-6.5 שנות מאסר על אונס ילדה

פחות מחודש לאחר שנידון לשש שנות מאסר וחצי בגין אונס ילדה ובביצוע מעשה מגונה באחותה, אריה הכט בן 59 מכפר-סבא, הורשע הבוקר (יום ב') בבית המשפט השלום בכפר-סבא כי ביצע מעשים מגונים באחיות בנות 8 ו-9 - שהתלוננו לאחר הפרסום הראשון על מעצרו. במסגרת עסקת הטיעון, התביעה תבקש לגזור על הכט חמש שנות מאסר בפועל, מתוכן שנתיים וחצי בחופף למאסר שהוא מרצה.

 

בכתב באישום נטען, כי הכט ניצל את גילן הרך ותמימותן של שתי הילדות והאמון הרב שנתנו בו הוריהן, שהתירו להן לשהות במחיצתו של הנאשם.

 

בכתב האישום נטען עוד, כי הכט הסיע את הבנות ברכבו ובמהלך הנסיעה ביצע מעשים מגונים באחת מהאחיות. במקרה אחר ביצע מעשים מגונים באותה ילדה במרפסת ביתו, בעת ששיחקו מחבואים. הוא גם ביצע בה מעשים דומים בחוות סוסים. באחות השנייה, כך נטען באישום, הוא ביצע מעשים מגונים בעת שהסיע אותה ברכבו  ובמרתף ביתו.

 

היום הוצגה לבית המשפט השלום בכפר-סבא עסקת טיעון, אליה הגיעו הפרקליטות וסנגורו של הכט. במסגרת עסקת הטיעון סוכם, כי הכט יחזור בו מכפירתו, יורשע במיוחס לו והתביעה תבקש לגזור עליו חמש שנות מאסר בפועל, כשמחצית מהן בחופף למאסר בפועל אותו הוא מרצה על אונס הבנות. עוד סוכם שהסנגור יבקש להטיל על מרשו ארבע שנות מאסר וחצי, שנתיים מתוכן במצטבר לעונש שהוא מרצה כעת.

 

עוד סוכם כי הכט ישלם פיצויים בסך 50 אלף שקלים לשתי האחיות. בעקבות עסקת הטיעון, שהוצגה בבית המשפט, החליטה השופטת דנה מרשק מרום, להרשיע את הכט במיוחס לו. גזר הדין יינתן במועד מאוחר יותר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים