שתף קטע נבחר

תמ"א 38 בבת ים יוצא לדרך: 343 דירות חדשות

24 בניינים במתחם הנביאים שבדרום-מערב העיר חתמו על הסכם לביצוע הפרויקט. 466 הדירות הקיימות יחוזקו וישופצו על מנת לעמוד בתקנים הנדרשים מפני רעידות אדמה. העלות המוערכת: 235 מיליון שקל

פרויקט תמ"א 38 הגדול בישראל יוצא לדרך: 343 דירות חדשות יבנו במתחם הנביאים בבת-ים. חברת הנדל"ן ענדב יזמות שבבעלות דן ענבר, תבצע את הפרויקט.

 

במסגרת הפרויקט יחוזקו וישודרגו במתחם הנביאים בדרום-מערב בת-ים 24 בניינים הכוללים 466 דירות, שאליהן תוסיף החברה ב-2.5 קומות עוד 343 דירות חדשות. הדירות שיתווספו יהיו דירות בנות 3-4 חדרים ופנטהאוזים כשהדגש של החברה הוא על יצירת דיור בר-השגה.

 

החברה חתמה על הסכמים עם כל היועצים הנדרשים על מנת שהבקשה להיתר בניה תהיה מושלמת ותוגש במועדים הנקובים בחוזים. הפרויקט ימומן מהון עצמי וממימון בנקאי. על פי הערכות החברה, היקף עלויות הבנייה יעמוד על 235 מיליון שקל. 

 

466 הדירות הקיימות יחוזקו וישופצו על מנת לעמוד בתקנים הנדרשים מפני רעידות אדמה, כשלכל דירה יתווספו ממ"ד ומרפסת, וכל התשתיות עד לפתח הדירה יוחלפו. בכל הבניינים יתווספו מעליות. כחלק מהתב"ע הקצתה עיריית בת-ים שטחים לבניית חניות עבור הדירות החדשות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמייה של התמ"א במתחם הנביאים - אחרי
צילום: קופטר-פיקס צילומי אויר
מתחם הנביאים
צילום: קופטר-פיקס צילומי אויר
מומלצים