שתף קטע נבחר

מה תעשה כשאשתך גוררת אותך לקניות

גבר יקר: לפני שאתחיל במתן עצות שיוכלו לסייע לך, ברצוני לומר מילה אחת - אינך לבד במערכה. יש עוד עשרות כמוך שסוחבים את התיק של האשה שלהם בקניון ומתבעסים. גזור ושמור

סוף עונה הוא זמן של אושר צרוף לנשים רבות. מנגד עומד הגבר המתלווה לחנות ומקלל כל רגע. נשים מאושרות נכנסות ליוצאות מהמלתחות ושואלות את הגבר שלהן היושב "נו, איך הבגד נראה עליי?" הגבר יושב ומתייסר. הוא לא בטוח שאם יחמיא לה זה יזרז את התהליך, או יעורר עוד שאלות נוספות.

 

בואו לדבר על קניות גם בפייסבוק של ynet יחסים

 

גברים שהולכים לקניות עם נשים הם אותם גברים שמסתובבים כמו נטע זר בחנות, משועממים, מחפשים כסא לשבת ולא מוצאים, ובעיקר - מתים לחזור הביתה בשלום. טור זה יכול לשמש מורה נבוכים לגבר המחכה בחנות בגדי נשים ומתפלל: "אלוהים, תעשה שהיא תמצא את בגד החלומות ונעוף מפה!"

 

גבר יקר: לפני שאתחיל במתן עצות שיוכלו לסייע לך, ברצוני לומר מילה אחת - אינך לבד במערכה. יש עוד עשרות גברים כמוך. כן, אלו שסוחבים את התיק של האשה שלהם בקניון ומתבעסים. הגברים שבאמת אוהבים ונהנים לעשות קניות עם הנשים שלהם הם בערך חמישה. רובם מעולם לא היו בקשר אינטימי עם אשה והם מעדיפים את הצד השני של המלתחה. אמנם צרת רבים נחמת שוטים, אבל בכל זאת נחמה.

 

בשלב זה כדאי ליצור תוכנית B

כשהאשה שלך אומרת לך "מאמי, בוא נלך לקניות, ראיתי מבצעים בחנות הגברים החביבה עליך", דע שמדובר במלכודת. הזמן שתבלו בחנות שלך יהיה בדיוק שמינית מהזמן שתשהו בחנות הבגדים שלה. על כן, בשלב זה כדאי ליצור תוכנית B , שתופעל שעה אחרי הכניסה שלכם לקניות. כלומר, קביעת פגישה עם חבר או פיברוק שיחה מהבוס בסגנון "השרת נפל וזה קריטי", שיש להגיע במיידי לעבודה.

 

עצה חשובה: לפני ההגעה לקניון ודא שהיא לוקח את התיק הקטן שלה. התיק שנכנס בו בדוחק ארנק ופאלפון. כל תיק גדול מזה משמעותו שהוא יגיע מהר מאוד לכתף שלך.

 

בהגיעכם לקניון/חנות, כדאי מאוד שתתחילו בחנות שלך. מסיבה פשוטה, שאם לא עכשיו אימתי. אחרי שהיא יוצאת מהחנות שלה עייפה וטרוטה בשיחת עידכון עם חברה, הסיכוי שלכם להגיע לחנות שלך שואף לאפס.

 

זה הזמן לשבור את השיא ב"אנגרי בירדס"

וכעת לשלב הקריטי: בעת הכניסה לחנות שלה סרוק את החנות (בזה אתם ממש טובים) ומצא לך מיקום נוח, קרוב לתאי ההלבשה. אתה הולך לבלות שם את השעה הקרובה, אז לפחות תהנה מהנוף. זכור שהסיכוי שלך לצאת משם בזמן הקרוב תלוי מאוד במילים שתוציא מפיך. כאשר האשה שלך נכנסת למלתחה, מצא לך עיסוק שינעים את זמנך. למשל, קוביה הונגרית. זה הזמן לשבור את השיא ב"אנגרי בירדס", או לנצל שעה אבודה לשעת עבודה. בדוק אימיילים, השב שיחות לכל מי שלא הצלחת להגיע אליו במהלך היום. במקרה הגרוע, מצא בפייסבוק מכר מכיתה ח' והתעדכן בחייו.

 

זה הזמן לאתר את מנהל/ת החנות ויצירת קשרים עימו/ה. בין אם היא משלמת או אתה, כדאי להשיג הנחה. סמול טוק עם המוכר/ת מחמאות למנהל/ת. לפחות שלא תתקע עם זמן אבוד ועוד תשלם עליו מחיר מופקע.

 

במקרים קיצוניים, פברק סחרחורות, חבר במצוקה. אם אתה מכיר את הכרוז בקניון, אתה יכול לשדל אותו שיקרא לך לחנייה כי הרכב שלך חוסם. זה כשלעצמו יוכל לסייע לך להיעלם לפחות לחצי לשעה.

 

עצה חשובה מאוד: כל מחמאה לא אמיתית תורגש מיד. על כן ותר על התרגיל המלוכלך הזה, כי הוא ישיג את המטרה ההפוכה. מעמדך כשופט יישלל ממך, והאשה שלך תעבור לייעוץ עם המוכרת. אם הגעת לשלב הזה - אכלת אותה.

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: index open
דע שמדובר במלכודת
צילום: index open
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים