שתף קטע נבחר

בלי אנשי דת: נטמנה הנרצחת, אחות הדוגמנית

באופן חריג, רק ארבעה אנשי דת נכחו בהלווייתה של מאיה נג'ם, שגופתה נמצאה ביער בצפון. גם משפחת בעלה, שנעצר בחשד למעורבות ברצח, נעדרה. "ההלוויה לא התנהלה כרגיל", סיפרו המשתתפים

עשרות בני אדם ליוו הערב (א') את מאיה נג'ם (פארס), בת 21, בדרכה האחרונה בראמה שבגליל התחתון. גופתה נמצאה שלשום ביער באזור. עם זאת, בהלוויה בלטה היעדרותם של אנשי דת רבים וקרוביו של בעלה, שנעצר בחשד למעורבותו ברצח. חרף זאת, התעקשו בני משפחה של נג'ם כי "בני הזוג היו בקשר טוב".

 

בין האבלים, הייתה גם אחותה של הנרצחת, אנג'לינה פארס, שבעצמה ספגה בעבר איומים מצד העדה הדרוזית על רקע בחירתה להפוך לדוגמנית. "ההלוויה לא התנהלה כרגיל", סיפר ל-ynet אחד המשתתפים, "ואפילו מקרב אנשי הדת הגיעו בקושי ארבעה אנשים. כל השאר היו בני משפחתה והשכנים. משפחת החשוד לא השתתפה, וגם אביה שנמצא בכלא לא הורשה לצאת".


מסע הלווייה בכפר ראמה. "הרצח היה הפתעה" (צילום: אתר פאנט)

 

נג'ם, תושבת ראמה במקור, התגוררה בכרמיאל בשנתיים האחרונות, מאז נישאה לבעלה, נאסר נג'ם, בן 22. לאחר שגופתה נמצאה במצב ריקבון מתקדם על-ידי עוברי אורח בין הישוב לבון להר חלוץ, עצרו השוטרים את בעלה, ואתמול הוארך מעצרו בבית המשפט בתשעה ימים. במקביל, התברר כי אשתו הגישה נגדו תלונה בגין הטרדה לפני פחות משנה.

 

עם זאת, אקרם פארס, קרוב משפחתה של נג'ם, הדגיש כי "אנחנו לא חושדים באף אחד למעורבות הרצח, גם לא בבעלה. הוא הוסיף כי אמה ואחיה של מאיה נמצאים עתה במצב נפשי קשה. "הרצח היה הפתעה לכל המשפחה", הוא הסביר, "כל העניין מסובך ולא ברור לנו למה ואיך זה קרה. בשלב הזה אנו לא רוצים לנקוט בצעדים משפטיים עד סיום חקירת המשטרה".

 

אחת מחברותיה של מאיה סיפרה כי פגשה אותה באחרונה בכרמיאל, "ולא הרגשתי שהייתה מאוימת או היא פחדה ממשהו. היא דווקא הייתה שמחה", הוסיפה, "ואמרה לי: 'אני עושה מאמצים להתקדם בחיי ויש לי הרבה חלומות שבא לי להגשים אותם'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר פאנט
מאיה נג'ם. "לא חושדים באף אחד"
צילום: אתר פאנט
ההלווייה. המשפחה במצב קשה
צילום: אתר פאנט
מומלצים