שתף קטע נבחר

האריה של אפל יושק הערב

במהלך הדיווח הרבעוני, הודיעה אפל שמערכת ההפעלה החדשה שלה, Lion, תושק הערב - יום רביעי. המערכת תהיה זמינה רק בחנות האפליקציות למק ומחירה 29.99 דולר בלבד

שני נתונים חשובים יצאו מהדיווח שנתנה אתמול אפל למשקיעים. הדיווח הראשון הוא שהחברה הרוויחה המון כסף. כמה? 28.57 מיליארד דולר. מה שיעניין יותר משתמשי המק הוא שנציגי אפל אשרו שמערכת ההפעלה החדשה, OS X 10.7 או Lion, תושק הערב - יום רביעי. חשוב לזכור שהשינוי המשמעותי ביותר הוא שהמערכת תהייה זמינה רק כגרסה להורדה דרך חנות האפליקציות למק, כלומר לא תהיה זמינה על גבי דיסק. כדי להוריד אותה המשתמשים מתבקשים לעדכן את המערכת שלהם לגרסה 10.6.8.

 

מערכת ההפעלה כוללת שיפורים וחידושים רבים כמו: שמירה אוטומטית של גרסאות שונות לכל מסמך, אפשרות שיתוף קבצים נוחה יותר למחשבים באותה הרשת, ממשק לניהול אפליקציות וחלונות שהושאל ממערכת ההפעלה iOS ועוד שינויים ושיפורים. רגע לפני שאתם מורידים את המערכת החדשה כדאי שתקראו את המדריך שלנו שיעזור לכם להכין את המחשב שלכם.

 

בנוסף, דווח שחלק מאנשי מועצת המנהלים של אפל החלו בחיפוש מחליף אפשרי לסטיב ג'ובס, שלקח השנה שוב חופשה כדי להמשיך לטפל במצבו הרפואי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כמו לקנות חנות בשק, אבל לא
מומלצים