שתף קטע נבחר

המלכה שהתכווצה. הורידה 50 קילו וזכתה בתואר

הנה סיפור מעורר השראה: צעירה אמריקנית כבדת משקל הצליחה להוריד 50 ק"ג וגם לזכות בכתר מלכת היופי של מדינת דרום קרולינה. איך היא עשתה את זה? עם הרבה שכל

ברי בויס, מיס דרום קרולינה 2011, רק בת 22 וכבר חכמה מאוד, לפחות בכל מה שנוגע לירידה במשקל. בגיל 17 שקלה בויס 106 ק"ג וחוץ מזה שהיא הייתה רחוקה מלהיות מלכת יופי, גם היו לה בעיות ברכיים בגלל המשקל.


ברי בויס בתמונה שאחרי

 

גם היא, כמו אנשים אחרים עם עודף משקל, ניסתה אינספור דיאטות. לרוב היא הצליחה להשיל קילוגרמים ממשקלה – אבל אלה חזרו עם ריבית. אחרי שהורידה 30 ק"ג עם דיאטת אטקינס הדוגלת באכילה מרובה של חלבונים והעלתה אותם בחזרה, היא החליטה שהיא מפסיקה עם דיאטות.

 

היא פנתה לתזונאי שלימד אותה איך כדאי לה לאכול את האוכל. היא למדה לבשל והתחילה להתעמל. שלוש שנים לקחו לה כדי להוריד 50 ק"ג ממשקלה, והיום היא אצנית נמרצת אשר מטיפה לאכילת מזון מלא, פירות וירקות.


ג'ינס במידה 48 - זה מה שנשאר להראות בתוכניות אירוח

 

בתחילת החודש, ברי השתתפה וזכתה בתחרות מיס קרולינה (אחרי שזכתה גם בשלב בגדי הים – מדהים בשביל ילדה שמנמנה שלא אהבה ללכת לבריכה). בניגוד ליפהפיות אחרות שלא תמיד אוהבות לספר על חולשות שלהן, דווקא היא השתמשה בסיפור הירידה במשקל שלה כדי לבלוט (מהסיבות הנכונות) במסגרת תחרות היופי.


ברי בויס ברגע ההכתרה

 

בויס מספרת לבלוג SugarSlam: "אני חושבת שבשבילי, להיות בתחרות יופי ולרצות להיות מיס אמריקה הוא דבר שאולי יראה מוזר לאנשים בגלל שיש להם דעות קדומות על מועמדות בתחרויות יופי. רוב האנשים חושבים שמלכות יופי צריכות להיות במידה ובמשקל מסוימים ולהיראות בצורה מסוימת. אבל אני באמת רציתי להראות לנערות צעירות ולנערים שלא חייבים להיות במידה אפס כדי להצליח ולהיחשב יפות".

 

 


הלפני ואחרי - צריך להסביר מה בא קודם? (צילומי מסך)

 

ואם כבר ירידות במשקל כדי לזכות בתחרות יופי, אי אפשר שלא להזכיר את רינה מור שלקראת השתתפותה בתחרות מלכת היופי בשנת 1976, היא השילה ממשקלה 12 ק"ג, שמאוחר יותר גם עזרו לה כדי לזכות בתחרות מיס יוניברס.

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מלכת היופי עם המכנסיים מהתקופה השמנה שלה
ברי בויס עם עודף משקל של 50 ק"ג
היפה והשמנה
צילום ארכיון לאשה
רינה מור, המלכה שלנו. הורידה "רק" 12 ק"ג לפני התחרות
צילום ארכיון לאשה
לאשה בפייסבוק
מומלצים