שתף קטע נבחר

ביוויס ובאטהד עושים את "חוף ג'רזי"

יוצר ביוויס ובאטהד, מייק ג'אדג', הציג בפסטיבל קומיק קון קטע ראשון מפרק שישודר עם חזרת הסדרה בסתיו. בעונה החדשה יפרשנו שני הפרחחים גם סדרות ב-MTV, "חוף ג'רזי" ביניהן

כמעט 14 שנה עברו מאז ירדה סדרת האנימציה "ביוויס ובאטהד" מערוץ MTV. ולמרות שרבים מבין הצופים שמחים על טיהור האווירה הטלוויזיונית מזוג הבטלנים האמריקנים הוולגרים, יש המונים שטבעו בגעגועים, כרסמו ציפורניים, זיפזפו עם השלט ללא הפסקה בתקווה לדוג איזה שידור חוזר, או סתם שרפו איזו ספה או משהו. ובכן, לפחות למעריצים המושבעים, יש תקווה. ביוויס ובאטהד חוזרים בסתיו הקרוב ובפסטיבל קומי קון בסן דייגו, קיבלנו טעימה ראשונה מהעונה החדשה.

 

צפו בקטע מ"ביוויס ובאטהד" המחודשים

 

הקטע מהפרק "Holy Cornholio", אורכו כמעט חמש דקות, הוצג לראשונה לפנות בוקר בפאנל בהשתתפות יוצר הסדרה מייק ג'אדג'. על פי המסורת הוולגרית של הסדרה, מוצגים השניים בגראג' כשביוויס נקלע לצרה בעקבות חייל צעצוע שהוברג לכף ידו. באטהד מנסה להצילו באמצעות מברגה, הרופא בעזרת זריקת הרגעה וכמובן מכאן והלאה העניינים רק מסתבכים.

 

 

למרות שהקטע נראה כאילו לקוח מהעונות הראשונות, ג'אדג' סיפר כי בגרסה המחודשת ביוויס ובאטהד לא יסתפקו רק בפרשנותם המושכלת על קליפים ב-MTV, וירחיבו את עולמם התרבותי גם לתוכן טלוויזיוני מגוון. כך למשל, יפרשנו קטעים מפרקי "חוף ג'רזי" המשודרת ב-MTV, וכך גם במקרה של הסדרות "Teen Mom" ו"Teen Cribs" המשודרת בערוץ. בנוסף יחלקו מתובנותיהם לגבי קרבות מזירת ה-UFC (קרבות קרב מגע) וסרטוני יוטיוב שונים.


ג'אדג'. השערוריות מצחיקות אותו (צילום: MCT) 

 

ג'אדג' מדגים בסופו של הקטע הנ"ל את הפיתוח החדש עם הצגת הפרשנות של שני הפרחחים לסצינה מ"חוף ג'רזי", בה המשתתפים מנסים להתחקות אחר אחרי המערכות הזוגיות השונות שלהם.

"זה כמו אילן יוחסין, כהמשפחה שלך היא תוצר של זונות", אומר באטהד. "אם הם היו יצרים  אילן יוחסין ארוך מספיק, היית יכול לגלות מתי התחילה מחלת ההרפס".

 

ביוויס ובאטהד צפויים לפתוח את העונה בפרק “Werewolves of Highland", שנוצר בהשראת "דמדומים", ובפרק השני "Tech Support" נראה אותם מסתבכים בשירות הלקוחות של בנק. בפרק השלישי "Holy Cornholio" אנו צפויים למנה גדושה של ריסוק טוטאלי של הפוליטיקלי קורקט. ביוויס מתגלגל כהרגלו לקורנהוליו, אותו מזהה להקת היפים נוצרים כישו החדש. חומר נפיץ, שבוודאי ירגיז לא מעט כמרים אמריקנים. לנו לעומת זאת, ההנאה מובטחת. 

 

ומה אתכם? שמחים שביוויס ובאטהד חוזרים? טקבקו במרץ.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים