שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האמרקלט זכתה בתחרות המטאל באטל העולמית

  כבוד בינלאומי לסצינת המטאל הישראלית ולתחרות המטאל באטל של ynet: שלוש שנים אחרי ש"דה פיידינג" נשלחה לתחרות המטאל העולמית של פסטיבל וואקן בגרמניה וכבשה את המקום הראשון, "האמרקלט" שחזרה את ההישג

  הימרנו וצדקנו, בפעם השנייה: להקת המטאל הישראלית "האמרקלט" זכתה היום (ו') במקום הראשון בתחרות המטאל באטל העולמית שנערכה במסגרת פסטיבל וואקן שבגרמניה, הגדול בעולם בתחום המטאל.

   

   

  התחרות המקומית "און-טור מטאל באטל" נוהלה והופקה על ידי ynet זו השנה הרביעית, והתקיימה לפני מספר חודשים. אנחנו בחרנו את "האמרקלט" כלהקה הטובה ביותר - וצדקנו גם במבחן העולמי. הלהקה נסעה לייצג את ישראל בקרב הלהקות הגדול וזכתה במקום הראשון, לאחר שגברה על יותר מ-20 להקות מטאל ממדינות שונות ברחבי העולם. היא הוכתרה על ידי צוות שופטים בינלאומי שכלל נציג מכל מדינה משתתפת.

   

  זו הפעם השנייה שלהקה ישראלית זוכה במקום הראשון במהלך ארבע השנים בהן חברת "און טור" ו-ynet עורכות את התחרות בישראל. ב-2008 זה קרה בפעם הראשונה, כשלהקת "דה פיידינג" הגיעה למקום הראשון, בפעם הראשונה בה השתתפה ישראל בתחרות. שניים מחברי להקת "דה פיידינג", אלעד מנור ואריה ארונוביץ', חברים גם בלהקה הזוכה החדשה, "האמרקלט". בלהקה חברים גם גיא בן דוד, יקיר שוחט ומעיין הניק. ביום רביעי הם ערכו את הופעתם בפסטיבל ואל הבמה הגיע קהל רב. לאחר דיונים ארוכים של חבר השופטים, הם נבחרו כמנצחים.

   

  האמרקלט, שדוגלת בסגנון הת'ראש מטאל, הוקמה לפני כשנה, כשחברים מלהקות מטאל שונות התאחדו ללהקה אחת. כשבוע לפני שיצאו לתחרות בגרמניה הם השיקו מיני אלבום ראשון בהופעה מוצלחת בתל-אביב. בזכות התחרות, הם זכו בחוזה בחברת תקליטים, "וואקן רקורדס", וכן בכלי נגינה שונים מנותני החסויות של התחרות. בנוסף, כלי תקשורת רבים הנמצאים בפסטיבל כבר הביעו עניין בלהקה בימים האחרונים. וכך, ישראל מוכיחה בפעם השנייה שהיא מחזיקה באחת מסצינות המטאל המשובחות ביותר בעולם. אנחנו על המפה, נתראה בשנה הבאה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "האמרקאלט". במקום הראשון
  צילום: יהונתן צור וחגי דקל
  לאתר ההטבות
  מומלצים