שתף קטע נבחר

פסגת הפחד: סרטוני רכבות ההרים הכי מוטרפים

תיירים בכל העולם מנציחים את עצמם ואת חבריהם מאבדים שליטה במתקני האקסטרים. אספנו עבורכם כמה מאותם רגעים קסומים. הצפייה אינה מומלצת לבעלי קיבה חלשה

פסגת הפחד הונצחה – והועלתה לרשת. מבלים רבים בפארקי שעשועים בעולם לוקחים עמם מצלמה ומתעדים את שברירי השניות שבהן אנחנו מאבדים עשתונות על רכבת ההרים.

 

מעטים מבין אותם תיירים הם מספיק אמיצים (או שמא מספיק טיפשים?) כדי להעלות את הסרטונים המביכים לרשת. אספנו עבורכם כמה מאותם רגעים קסומים. הדקו את חגורות הבטיחות – וקדימה, בלאגן.

 

פעם ראשונה בין שמיים וארץ

זו חווית רכבת ההרים הראשונה של ילד חמוד בן 5 בוונקובר שבקנדה. הסרטון הקצר הפל ללהיט ביוטיוב, ויש לו כבר כמעט 16 מיליון צפיות. בתחילת הנסיעה הילד מחייך, אך בהמשך רואים היטב על פניו את הפחד. בחלוף כמה שניות – חוזרים החיוכים. ממש רכבת הרים של רגשות. 

 

  

תלוי על בלימה

סרט נוסף שכבר הפך ללהיט הוא של ילד חמוד – ומעט כבד מהרגיל – שזועק "תעצרו את זה" במהלך הנסיעה, בעודו נשמט מחגורות הבטיחות. אמו שיושבת לצדו נתקפת צחוק פרוע, למרות תחינותיו של הילד וזעקות הכאב. היא עסוקה בשלה. 

 

אבאל'ה פתאום נורא מפחד

האדון הזה נראה מיושב ורגוע, עד שמתחילה הנסיעה הפראית ברכבת ההרים באחד מפארקי השעשועים של Six Flag.

 

  

...שלא לדבר על אמא...

הגברת הזאת נפלה ל"מארב", מצולם שהכין לה אחד מילדה ב"עולם המים" באוסטרליה. נראה שהיא מבינה גודל את הטעות שעשתה כבר בשלב הטיפוס של רכבת ההרים. בהמשך מגיעה הנפילה הגדולה – והיא מאבדת את זה לגמרי... יאמר לזכותה שהיא לא היחידה שצורחת במהלך הנסיעה. ממש צרת רבים.

 

  

את חוויית האקסטרים שלהן בחרו שתי האלה להעביר במתקן מפחיד בלייק-הוואסו,שבאריזונה. קשה שלא להזדהות עם התחושות של דינאל ואלקסה כאשר הן מושלכות לגובה של כ-80 מטרים מעל לקרקע.

 

  

הזעקה: הכי גבוה שיש

היא רק בת 10, אבל מוכיחה יכולות מרשימות בתחום הצרחות. תראו מה קורה לה על רכבת ההרים. קטע קצר – וקולני.

 

 

 הגברת הזאת מעט מבוגרת יותר, אבל בהחלט מתחרה בדציבלים שהפיקה הילדה מהסרטון הקודם. עם זאת, הטקסט שלה פשוט יחסית: "אההה..... או, אלוהים". אל תנסו את זה בבית. רק לאחר סערת הרגשות היא מתפנה לפזר כמה חיוכי הקלה – ולסדר את השיער.

 

 

תהיו בשקט מאחורה!

וזה כנראה מה שקורה כשלוקחים מצחיקן מקצועי ומעלים אותו על רכבת הרים. בקטע קלאסי מתוך "מיסטר בין" הוא עולה על מתקן – ולא ממש מתרשם. נראה שדווקא שתי הגבירות מאחוריו הן שמפריעות לשלוות הנפש הידועה שלו. 

 

 

תזכורת: מה אכלתי הבוקר?

הקטע הבא מיועד לבעלי קיבת ברזל בלבד. קשה שלא להזדהות עם הסבל של הצעירה הזאת, שכבר מתחילת הנסיעה מראה סימנים ש... הנה זה עולה למעלה. בבקשה, בבקשה, אל תצפו במה שקורה ב-1:25, ובמה שקורה ב-1:50. זה על אחריותכם בלבד. 

 

 

יש לכם עוד קטעים שאהבתם? שתפו אותנו בטוקבקים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אכן עולם הפוך. שיא הפחד
גם אמא מפחדת
מומלצים