שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הצעת נישואין שהשתבשה: הטבעת נפלה. מהצוק
  מ' לקח את א' למצוק ארסוף בשעת השקיעה כדי להציע לה נישואים. מרוב אושר היא קפצה לאחור, פגעה בו במרפק, והעיפה את הטבעת מהצוק. גם סנפלינג וגלאי מתכות לא עזרו

  מ' ו-א', בני 30 מתל-אביב, חברים כבר שלוש שנים וחצי. לאחרונה החליט מ' שהגיעה השעה להתמסד, ולהציע לבת זוגו נישואים. אתמול (יום ו') הוא חיפש תפאורה רומנטית למעמד המרגש, ובחר לבוא לצוק בארסוף בשעת השקיעה. "הכל היה מאורגן כמו שצריך. עוד לפני כן באתי עם חברים, שמתי מערכת סטריאו ורמקולים כדי להשמיע את השיר שלנו, וגייסתי צלם שיתעד אותנו מבלי שהיא תדע. גם ורד וטבעת יקרה הכנתי מבעוד מועד".

   

   

  הכל היה מתוכנן לפי הספר. "בערב הבאתי אותה למצוק, והיא לא ידעה למה. צפינו יחד בשקיעה, וכשהשמש ירדה והתחיל להחשיך, החלטתי שזה הזמן המתאים. הלכתי הצדה, לקחתי מחבר את הוורד והטבעת, והסתרתי אותם מאחורי הגב ובכיס.

   ניגשתי אליה, ואמרתי שיש לי משהו חשוב להגיד לה. אז כרעתי ברך,הגשתי לה את הוורד, הוצאתי את הטבעת, ושאלתי אותה אם היא תינשא לי".

   

  לפי כל החישובים של חתן לעתיד, התרחיש הכי גרוע שיכול להתממש במקרה של הצעת נישואין הוא שהכלה המיועדת תשיב בשלילה. אבל את הקביעה הזו איתגרה המציאות. "כשהגשתי לה את הטבעת היא התלהבה, אמרה 'אני לא מאמינה', ואז קפצה אחורה בהתלהבות תוך שהיא פוגעת בי עם המרפק. במקרה המרפק שלה פגע לי ביד שבה החזקתי את הטבעת, ואז הטבעת פשוט עפה באוויר, מעבר למצוק".

   

  מ' מספר כי ניסה לתפוס את הטבעת, אך ללא הצלחה. בני הזוג החלו לחפש אותה, אבל בגלל החושך - לא הצליחו למצוא. "לפי התוכנית היינו צריכים לפגוש את ההורים שלה ושלי לארוחת ערב במסעדה. ההורים שלנו לא ידעו שאני הולך להציע

  לה נישואים, והייתי אמור להפתיע גם אותם. הגענו למסעדה, והסברנו להורים שאנחנו כבר לא חברים, אלא מאורסים, אבל בלי טבעת".

   

  בני הזוג החליטו שלא לוותר על התכשיט הסמלי. "הבוקר באנו עם חברים, וחיפשנו אותה. הפכנו את כל המקום, ירדנו בסנפלינג וסרקנו את כל המצוק", סיפר מ', "סרקנו גם את החוף בעזרת גלאי מתכות. עד הערב חיפשנו אותה, אבל ללא הצלחה. הטבעת פשוט נעלמה. אני לא מפסיק לחשוב על מה שקרה. זה אירוע ממש מוזר".

   

  בני הזוג ביקשו להישאר בעילום שם.

   

  המידע הראשוני התקבל באימייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: index open
  ההורים חיכו במסעדה, הטבעת לא הגיעה
  צילום: index open
  מומלצים