שתף קטע נבחר

בני הזוג מעוז נרצחו: "צעקה - ודמות יצאה מהבית"

נח מעוז, מנהל מרפאת שיניים, ואשתו נורית - סמנכ"לית ברשות הפטנטים - נרצחו בדירתם. אחת מ-4 ילדיהם, תמר מעוז, היתה בעבר קפטנית נבחרת הנשים בכדורסל. שכן: "ראיתי דמות לא מזוהה יוצאת מביתם ולא עשיתי דבר. בדיעבד, אני מאוד מצטער"

נח ונורית מעוז, מנהל מרפאת שיניים וסמנכ"לית ברשות הפטנטים, הם בני הזוג שנרצחו בירושלים. כך הותר היום (א') אחר הצהריים לפרסום. השניים הותירו אחריהם ארבעה ילדים, ובהם תמר מעוז-פלמון, קפטנית נבחרת כדורסל הנשים של ישראל עד לא מכבר וכיום עוזרת המאמן בנבחרת הקדטיות. נח מעוז, בן 64, שימש כמנהל מרפאה בקניון מלחה, אשתו נורית עבדה כסמנכ"לית ברשות הפטנטים במשרד המשפטים.  

 

בני הזוג מעוז שיחקו ברידג' באופן קבוע בתחרויות רבות, נורית אף קיבלה דרגת "אמן" בענף ספורט זה. גופותיהם של השניים נמצאו הבוקר בדירתם בשכונת רמות בבירה על ידי בנם הצעיר ניר, שפתח את הדלת וראה את שלולית הדם בדירה. נח ונורית מעוז הותירו אחריהם גם ארבעה נכדים.

 

אחד השכנים של בני הזוג מעוז סיפר ל-ynet כי ייתכן וראה את הרוצח. "ישנתי בבית ושמעתי בלילה צעקה. הלכתי מסביב לביתי ברחוב והגעתי לביתם של בני הזוג. פתחתי את שער הגינה, ראיתי את דלת ביתם נפתחת ונסגרת, וגם דמות שלא הצלחתי לזהות. לא עשיתי עם זה שום דבר, ואני מצטער על זה מאוד בדיעבד".
 

"הם היו אצלנו אתמול בערב", סיפרה השכנה והחברה הקרובה, אמה נאמן, על היום האחרון בחיי בני הזוג מעוז. "בלילה שמענו צווחה קצרה, 'הוא ירצח אותי, או משהו כזה'. הוצאתי את הראש מהחלון, דיברתי עם אחת השכנות, ואחר כך נהיה שקט, לא שמענו יותר צעקות".

 

"בבוקר הבת שלנו שעובדת עם האישה צלצלה ואמרה שהיא לא באה לעבודה וזה דבר מאוד חריג", המשיכה נאמן. "המעביד של בעלה, שהוא גם חבר טוב, סיפר שהוא לא הגיע לעבודה והתחלנו לדאוג. עלינו אליהם לבית, יצרנו קשר עם אחד הבנים הצעירים, שפתח את הדלת וראה מה שראה. אנחנו מבלים איתם המון ולא מבינים איך כזה דבר קרה".

 

בית משפט השלום בירושלים הוציא לבקשת המשטרה צו איסור פרסום על חקירת הרצח. מפקד תחנת שפט, סגן-ניצב יעקב סוררו, סיפר כי בשלב זה כל כיווני החקירה נבדקים ומסר כי עד כה לא נעצרו חשודים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נח ונורית מעוז
זירת הרצח
צילום: אוהד צויגנברג
תמר מעוז-פלמון. נשארה יתומה
צילום: גלעד קוולרצ'יק
מומלצים