שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נתניהו: "חיסול המחבלים - רק התגובה הראשונה"
  ראש הממשלה ביקר את הפצועים ממתקפת הטרור בדרום, המאושפזים בבית החולים סורוקה. הוא שלח מסר לארגוני הטרור בעזה: "יש לנו מדינות לגבות מחיר כבד מאוד ממי שפוגע בנו"

  ראש הממשלה מבטיח להמשיך לפעול מול ארגוני הטרור בעזה, בעקבות מתקפת הטרור אתמול בגבול מצרים: בנימין נתניהו אמר אחר-הצהריים (יום ו'): "חיסלנו את ראשי הארגון ששלח את המחבלים. אך זו רק התגובה הראשונה".

   

  מתקפת טרור בדרום - כל העדכונים ב-ynet

   

  נתניהו הגיע לבית החולים סורוקה, על-מנת לבקר את הפצועים ממתקפת הטרור. הוא שוחח עם הפצועים ובני משפחותיהם ואמר: "לוחמי צה"ל וימ"מ פעלו אתמול מיידית". הוא שלח מסר לארגוני הטרור ברצועת עזה: "יש לנו מדיניות לגבות מחיר כבד מאוד ממי שפוגע בנו והמדיניות הזאת מיושמת בשטח הלכה למעשה".

   

  נתניהו מבקר פצועים בסורוקה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הוא התייחס למצב הביטחוני בדרום הארץ: "היו לנו כמה שנים של שקט יחסי. אתמול היה ניסיון להעלות את המדרגה, להשתמש בסיני בציר הח' מעזה ואנחנו רואים את זה בחומרה רבה. יש לנו שתי תשובות לאיום הזה. הגנה בשמים וגם הגנה על הקרקע, בדמות הגדר שהוריתי לבנות למעלה משנה. אנחנו נאיץ את בנייתה".

   

  ראש הממשלה פנה לרוביק דנילוביץ, ראש העיר באר שבע ומיקי שרף מנכ"ל בית החולים סורוקה ואמר, כי הדבר שהרשים אותו מאוד הוא ההתארגנות של העיר ובית החולים: "יש כאן שישה חיילים שראיתי ואני בטוח שאראה אותם מהלכים, וזה בזכותכם. אני התרשמתי מהרוח שלכם, שמקרינה על כולנו והיא תסייע לנו להסיר את האיום".

  מסר תקיף לארגוני הטרור. נתניהו (צילום: משה מילנר, לע"מ) (צילום: משה מילנר, לע
  מסר תקיף לארגוני הטרור. נתניהו(צילום: משה מילנר, לע"מ)

   

  במקביל לביקורו של ראש הממשלה בבית החולים סורוקה, נורו שלוש רקטות מרצועת עזה לישראל. שתי רקטות התפוצצו בשטחים פתוחים במועצה האזורית באר טוביה ורקטת שלישית התפוצצה במועצה האזורית אשכול. בכל המקרים לא היו נפגעים ולא נגרם כל נזק.

   

  הפלסטינים דיווחו, זמן קצר לאחר מכן, כי חיל האוויר תקף ברצועת עזה. על-פי הדיווח מחבל בן 22 נהרג ואחר נפצע, כשהיו בשכונות זיתון.

   

  גם אתמול התייחס נתניהו למתקפת הטרור. "היינו עדים היום לניסיון לעלות

   מדרגה בחזית הטרור על-ידי התקפות מסיני. אם ישי מישהו שחושב שישראל תשלים עם זה - הוא טועה", אמר ראש הממשלה בתדרוך הקצר. "קבעתי עקרון. כשפוגעים באזרחי ישראל, אנחנו מגיבים מיד ובעוצמה. העקרון הזה יושם גם היום. האנשים שנתנו את ההוראה לרצוח את אזרחינו ושהסתתרו בעזה אינם עוד בחיים".

   

  Read this article in English

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נתניהו עם אחד הפצעים
  צילום: משה מילנר, לע"מ
  מומלצים