שתף קטע נבחר

דקות לפני מותו: רנ"ג פסקל אברהמי צולם עם ברק

לשכת שר הביטחון פרסמה את התמונות, שצולמו כחצי שעה לפני מותו של אברהמי. הוא נראה לצד ברק ושני לוחמי ימ"מ נוספים, כשהוא מחייך

חיוך אחרון של הגיבור מהימ"מ. דקות לפני שנהרג שלשום (יום ה') בקרב עם המחבלים שביצעו את הפיגוע בדרום, צולם רב-נגד פסקל אברהמי ז"ל כשהוא משוחח עם שר הביטחון, אהוד ברק.

 

מתקפת טרור בדרום - כל העדכונים ב-ynet

פסקל אברהמי מחייך ליד ברק (צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון) (צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון)
פסקל אברהמי מחייך ליד ברק(צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון)

 

לשכת שר הביטחון פרסמה את התמונות, שצולמו כחצי שעה לפני מותו של אברהמי. הוא נראה לצד ברק ושני לוחמי ימ"מ נוספים, כשהוא מחייך. בתמונות נראה גם אחד הכלבים המשמשים את יחידת העילית בפעילותה. בלשכת ברק אומרים שהתמונות נשלחו למשפחת אברהמי, שהתרגשה מאוד לקבלם.

 

רנ"ג פסקל אברהמי הובא אתמול בצהריים למנוחת עולמים בירושלים. בנו הבכור טל ספד לו ולא השאיר עין אחת יבשה, "גיבור שאפילו בסרטים לא רואים כמוך. הרבה אנשים חיים בזכותך ואפילו לא יודעים שזה בגללך. אמרת לי בכל שנה 'אני יוצא לפנסיה', ולא יצאת. נשארת לוחם כל חייך, מעולם לא התלוננת".

 

"למה הקדוש ברוך הוא לוקח תמיד את הטובים ביותר?", שאל בנו בן ה-25, "אני

 בטוח שאין לו אף אחד כמוך כאן, וגם לא שם למעלה. 20 שנה לחמת גיבור בימ"מ, והשארת אבק על הצעירים". בני המשפחה מיררו בבכי בזמן הלוויה, שבה השתתפו מאות. קצינים ושוטרים חיבקו אותם. ארונו של אברהמי, מהלוחמים המיתולוגיים של יחידת העילית של המשטרה, נישא על ידי משמר הכבוד של לוחמי הימ"מ וכוסה בדגל ישראל.


פורסם לראשונה 19/08/2011 19:47

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברק עם אברהמי
צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון
מומלצים