שתף קטע נבחר

רשת אורנג' מציגה: "שיטת מצליח" בהמשכים

כבר חצי שנה שאייל נאלץ להתקשר למוקד שירות הלקוחות ולהסביר להם שגובים ממנו בטעות 350-300 שקל לחודש, במקום 209 שקל, לפי המסלול עליו התחייב. כל חודש אומרים לו מחדש: 'צודק, לא יקרה שוב' - אבל בחודש הבא זה שוב קורה

אחרי שמשרד התקשורת הפחית את קנסות היציאה בסלולר, אייל החליט לנסות להיטיב את מסלולו באורנג' או לעבור לרשת סלולרית אחרת. הוא לא ידע שהמהלך הצרכני החכם הזה, יוביל אותו למבוך שיתקשה להיחלץ ממנו: מדי חודש החברה גבתה ממנו סכום של 350-300 שקל, במקום 209 שקל עליו התחייבה.

 

 

"ב-20 בפברואר, בעקבות הפחתת קנסות היציאה, בתאריך 20/2/11 בעקבות ביטול קנס הניתוקים יצרתי קשר עם מוקד קשרי לקוחות ברשת אורנג' לגבי שינוי מסלול שכלל גם שדרוג מכשיר לאייפון", סיפר ל-ynet. "עד אז החשבונית החודשית שלי עמדה על כ-170 שקל בממוצע.

 

"באותה שיחת שדרוג עם נציגת אורנג', שגם הוקלטה, הובטח כי אשלם עבור המסלול החדש 209 שקל בלבד . הסכום הזה כלל, לפי ההבטחה, זיכוי על המכשיר החדש, וזיכוי על המכשיר הישן, שנותרו לי עוד עשרה תשלומים לשלם עליו.

 

"אבל בחשבונית הבאה ובכל חשבונית שהגיעה אחריה, גבתה ממני חברת פרטנר סכומים שנעו בין 100 ל150 שקל מעבר לסיכום, וזאת למרות שלא חרגתי בדקות שיחה, בהודעות או בגלישה".

 

"כל חודש אתה מתקשר להוציא זיכויים. אין יותר זיכויים"

מדי חודש, נאלץ אייל להתקשר למוקד שירות הלקוחות. "שוחחתי כבר עם עשרות נציגים ומנהלים, כולל שמיעת ההקלטה משיחת השדרוג, שהרי כמובן שאין לי שום מסמך חתום בכתב. מנהלת בשירות לקוחות בשם נופר אמרה לי כבר לפני כשלושה חודשים שהיא עצמה שמעה את מה שהובטח לי על אותה נציגה, ושאני אכן זכאי לתנאים שהוצגו בשיחת השדרוג. שוב הובטח לי כי לאחר זיכוי שיוזן לי,לא יגבו ממני עוד תשלום מעבר למה שסוכם.

 

"אולם עד היום, שישה חודשים לאחר השדרוג, אני מוצא עצמי מתקשר מדי חודש ממתין שעות על הקו, וכמו תקליט שבור חוזר על הסיפור לנציגי ולמנהלי אורנג', וכל חודש מקבל את אותה תשובה: אנחנו מתנצלים נזכה אותך, ובחודש הבא, אנו מבטיחים, לא יהיה חיוב מופרז.

 

"הגדילה לעשות לאחרונה מנהלת בשירות הלקוחות בשם תמי, שתפסה את הטלפון בשיחה אחת מבין עשרות השיחות שקיימתי עם נציגות השירות וברוב חוצפתה אמרה לי: 'אתה כל חודש מתקשר להוציא זיכויים, וגמרנו אין יותר זיכויים'. היא רמזה שאני מנסה 'לחלוב' אותם. האמת שכבר חשבתי לוותר להם ושיקחו כמה שהם רוצים, אין לי כוחות להתעסקות הזאת. זה מוציא ממני כל כך הרבה אנרגיות".

 

אחרי פניית ynet, התקשרה לאייל נציגה ממחלקת פניות הציבור של פרטנר. "הנציגה אמרה לי שהחברה הודתה בטעויות הרבות שנעשו לאורך החצי שנה האחרונה. היא הבטיחה שזה לא יחזור על עצמו, ועל השעות שביזבזתי בשיחות עם שירות הלקוחות, הם מזכים אותי בעוד 360 שקל לכרטיס האשראי. עכשיו רק נותר לי לחכות ולקוות שבחודש הבא החשבונית תהיה תקינה".

 

מחברת פרטנר נמסר בתגובה: "עם קבלת הפנייה, הלקוח טופל באופן מלא וחשבונו זוכה באופן מיידי".


פורסם לראשונה 22/08/2011 17:01

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
פרטנר: "עם קבלת הפנייה, הלקוח טופל באופן מלא וחשבונו זוכה באופן מיידי"
צילום: shutterstock
מומלצים