שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לאהוב כמו בספרים

  הסיפורים היפים ביותר התחילו במקרה. בלי דמי מנוי, כרטיסים אישיים ודפדוף אינסופי בין תמונות של מועמדים פוטנציאליים. גור סופר מציג: היכרויות כמו פעם – המדריך השלם

  מה יותר יפה, טבעי ומרגש מלפגוש את אהובתך במקרה על הדרך, להחליף מבטים, לחייך קלות ולהגיד שלום? זאת אחלה קלאסה של סיפור לנכדים, סטייל "סבא וסבתא נפגשו במכולת של שמעון". זה נשמע קשה, אני יודע. זה מלחיץ והסיכויים לכישלון גדולים הם. אבל ההצלחה, הו, ההצלחה חברים, מתוקה מדבש דבורים.

   

  היכרויות בערוץ יחסים:

   

  את גרושתי למשל, פגשתי ברחוב, כשהלכה מולי. בהבזק של חדות או שמא אינטואיציה, הסתובבתי אליה כי היה נדמה לי ששלחה מבט כשחלפה על פניי, ואמרתי בלי בושה: 'שלום'. משם הכול כבר היסטוריה.

   

  יחד עם זאת, כמות הכישלונות שספגתי מאז הגירושים, בניסיונות חוזרים ונשנים לשחזר את אותה שיטת היכרות, אינה מועטת כלל, ודווקא הכישלונות הם אלו שממצבים אותי כמומחה בתחום. הינה לכם א-ב של התחלות מהסוג שחסר היום, התחלות של פעם. 

   

  להציץ באלבום המשפחתי ולהתגעגע לזמנים שלא הכרנו (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  להציץ באלבום המשפחתי ולהתגעגע לזמנים שלא הכרנו(צילום: shutterstock)
   

   

  בחזרה למקורות

  א' זה אומץ - היכרות כמו של פעם דורשת ביצים של שור. הוא צריך לשנס מותניו, להחזיק ברכיו ולפלוט משפט פתיחה טיפשי. הוא גם יודע שהסטטיסטיקה עובדת חזק כנגדו, וב-95% מהמקרים היא תגחך, תעלם או תתעלם.

   

  ב' זה בית - הרי ברור שהמטרה המרכזית כאן היא להקים בית בישראל. בית שחשקת בו, בית שעמלת עליו, בית שהוא תוצר של מפגש ספונטאני של שני אנשים אמיצים, שהבטן אמרה להם כן.

   

  ג' זה גורל – וגורלכם בידכם. אתם תחליטו מהו עתידכם. כדאי שתתחילו להיפתח ולהאמין, כי זה כאן וזה אמיתי. את יכולה להחליט שהבחור הנאה שממלא בדיוק דלק או צועד בשדרה עם הכלב, יהיה שלך- והוא יהיה.

   

  ד' זאת דבקות במטרה - זה לא הולך להיות קל. וזה מה שעושה את זה מאתגר. את יכולה למצוא עצמך מחייכת לגברים שמחייכים לעצמם בסיפוק ונעלמים, ואתה, ידידי, קח בחשבון שמתוך 20 פעמים שתחשוב שהחיוך הזה היה מופנה אליך, פעם אחת, אולי, היא תרשה לך להתקרב.

   

  ה' בשביל הדדיות - הרי ברור לכולנו, שהחיבור המיוחד הזה שאנחנו מדברים עליו, יקרה אך ורק כאשר שני הצדדים פנויים, מחפשים ורוצים. יש לכם מספר שניות כדי לבצע ניסיון התחברות, נצלו אותן.

   

  היו פתוחים לאהבה והקפידו על עקרון ההדדיות (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  היו פתוחים לאהבה והקפידו על עקרון ההדדיות(צילום: shutterstock)
   

   

  ו' זה וירטואלי - אולי בכלל כדאי, באופן גורף, להחליט שהרשת טובה לרכישת מסכי פלאזמה בזול, ואז לפתוח במחאה שקטה ופשוט לנטוש בדממה את פעילות ההיכרות הוירטואלית. נמאס.

   

  ז' זה זין - כי כדי להתחיל כמו פעם, צריך להפסיק לחשוב עם הזין.

   

  ח' זה חתול - עדיף שתסגלו לכם מראש תכונות חתוליות. תיפלו, תעלבו, תושפלו, תתחרטו, אבל קומו מיד חזרה על הרגליים.

   

  ט' זו טבעת - אמנם לא תמיד זאת אינדיקציה, אבל עדיף להעיף מבט. לא מעט נשואים ונשואות זורקים מבטים, סתם כי אסור לבגוד, אבל אין עונש משמעותי על פלרטוט.

   

  י' זה ידיד - לכל אורך תקופת הקמפיין עדיף שיהיו לכם ידיד או ידידה לתמיכה נפשית, אשר כל פעם מחדש יחזקו אתכם ויאמרו במצח נחושה "מי שלא מנסה - לא מצליח".

   

  כ' בשביל כוסאמק - עד שכבר החלטת לחייך לאיזו עלמה, ואילו היא קלטה אותך, חייכה לעצמה בסיפוק אבל החליטה שהיא לא בעניין, זה מותר ואפילו בונה ביטחון - להפטיר בשקט – 'כוסאמק' קטן. זה בעיקר משחרר.

   

  ל' זה לייק – שהרי מגיע לכם לייק אחד גדול אם תצליחו. תנסו במכולת, במשרד הפנים, בתור לאבטלה, במסעדה שני שולחנות מכם, בערב עברי ב'שפרינצק', או סתם בדיזינגוף סנטר בתור לסרט החדש של וודי אלן.

   

  מ' זה מזל - מזל אינו מזיק אף פעם. המזל הוא זה שישלח אותך לקנות חלב בלילה במכולת, בדיוק כשהיא חייבת מגבונים לחים, והנה אתה עומד אחריה בתור לשלם והיא קולטת אותך מחייך.

   

  נ' זאת נסיגה – היה וקלטת בחורה כלבבך, ונראה היה לך באותה שנייה ממש שיש מצב, אבל שנייה לאחר מכן גברבר נכנס פתאום לפריים ואוחז בידה, לא נגרם עדיין נזק. בצע נסיגה מאובטחת לאחור.

   

  אם תצליח איתה תזכה לקבל 'לייק' (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אם תצליח איתה תזכה לקבל 'לייק'(צילום: shutterstock)
   

   

  ס' סומק – אחד הסימנים המעודדים תקיפה הוא סומק קל על לחיו של בן הזוג הפוטנציאלי, תוך כדי חיוך נבוך. שימו לב, אבחנה נכונה תעזור לכם בבניית הביטחון לקראת האירוע.

   

  ע' זה קשר עין – כל מה שאתם צריכים כדי להחליט כהרף עין לצאת למתקפה הוא קשר עין. אז חברים, אם החלטתם ללכת על הכרות של פעם, הישירו מבט בלי להתבייש, כדי להדגיש שאתם בעניין.

   

  פ' זה פלירט – בהחלט ייתכן שמאמציכם לא יובילו לחתונה, אבל כן יובילו לסטוץ נחמד. אמנם זאת לא הייתה המטרה שלשמה התכנסנו, אבל סטוץ בהחלט ייחשב כהצלחה חלקית, ואף יבנה את ביטחון הצדדים לפעולות תגמול נוספות.

   

  צ' זה צבע עור הפנים – אשר סביר שיחזור לעצמו כמה דקות אחרי שהובכתם וקיבלתם שלילי פלילי.

   

  ק' זאת קריית שמונה וריש זאת רמת גן - אין מקום ואין זמן מומלץ לאהבה של פעם. הכול הולך. בלי הבדלי מרכז, פריפריה ונגב.

   

  ש' שלום – חבל לאתגר את היצירתיות שלכם עם משפטי פתיחה, כי עד שתמצאו אחד מתאים תאלצו לחזות בה נעלמת מעבר לאופק. פשוט תגידו שלום. ואת, חייכי חזרה ותשיבי שלום. משם, משם הכול כבר יזרום.

   

  ת' זאת תחנה סופית – אם החלטתם ללכת איתי, אם יש לכם את האומץ, את התושייה ואת יכולת ההתמדה, אז בהחלט ייתכן שהפעם הראשונה שתצליחו - תהיה גם הפעם האחרונה. יגעת ומצאת. בהצלחה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים