שתף קטע נבחר

נחנק מאוכל בטיסה, חברתו ישבה שעות ליד גופתו

רוברט ריפינגייל רצה להכיר להוריו את אהובתו. אולם בטיסתם מסינגפור לניו זילנד נחנק למוות מהאוכל שהוגש. "התנשקנו, ופתאום הוא נחנק", אמרה בת הזוג, שישבה 9 שעות ליד הגופה

היא טסה לניו-זילנד במטרה להכיר את הוריו של אהובה, אך לבסוף היתה זו שנאלצה לבשר להם על מותו: רוברט ריפינגייל, בן 31 מניו-זילנד, טס יחד עם בת זוגו, ונסה פריצ'קול, מסינגפור כדי שתכיר את הוריו. אולם, במהלך הטיסה של חברת "ג'טסטאר" נחנק למוות מהאוכל שהוגש לו. אהובתו לא יכלה להשאיר את גופתו לבד וישבה לידה במשך תשע שעות הטיסה שנותרו עד לנחיתה.

 

"רגע אחד ישבנו, התנשקנו והחזקנו ידיים ופתאום הוא נחנק", אמרה פריצ'קול בת ה-27 לעיתון "ניו-זילנד הראלד". לדבריה, הם הכירו בסינגפור ולאחרונה רצה אהובה שתבוא עמו לביקור במולדתו, כדי שתכיר את הוריו ויחגגו עמם את יום הולדתם ה-50. "הוא היה כל כך נרגש מהטיול שהגענו לשדה התעופה שמונה שעות לפני הטיסה".

 

עוד בערוץ החדשות:

 

פריצ'קול ציינה כי כשעה וחצי לאחר שהטיסה המריאה, חולקו להם ארוחות ערב והקרינו סרט. בן זוגה בחר במנת הבקר. לפתע, היא הבחינה בו רועד, אך לא הבינה שמשהו לא בסדר. "חשבתי שהוא צוחק, אז הסתכלתי על הפנים שלו ועיניו גולגלו לאחור והוא לא יכול היה לדבר. שפתיו הפכו לסגולות".

 

אז הבינה פריצ'קול מה קורה לאהובה והחלה לזעוק לעזרה. רופא ושתי אחיות שהיו על הטיסה מיהרו להגיש עזרה. הם ניסו לבצע בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. "הרופא ניגש אליי ואמר לי שהוא ממש מצטער ושעשה ככל

יכולתו".

 

גופתו כוסתה בשמיכה והיא הועברה לקדמת המטוס, לאזור מושביהם של אנשי הצוות. אולם, פריצ'קול לא יכלה לשאת את המחשבה שהיא תשאיר את בן זוגה לבד וביקשה לשבת ליד גופתו עד שהמטוס ינחת. "הייתי צריכה להתגבר, לא היתה לי ברירה", אמרה.

 

בחברת התעופה "ג'טסטאר" הביעו צער רב על מותו של ריפינגייל ודובר החברה מסר את תנחומיה לפריצ'קול ולמשפחתו של ריפינגייל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים