שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אבו סאלח: "לא יודע מה צ'ה רוצה מהחיים שלי"
  היו"ר לשעבר של סכנין, שיעמוד ביום ד' לדין בחשד למעורבות בחוזה הכפול של הסלובני, מאמין בחפותו: "בטוח שיהיה בסדר"

  חסן אבו סאלח, יו"ר בני סכנין לשעבר, יתייצב מחר (ד') בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל בגין חשד כי היה בין המעורבים לכאורה בחשד לחוזה הכפול בין הקבוצה לנסטיה צ'ה.

   

   

  אבו סאלח, שהקדים את חזרתו מחופשה פרטית לצורך העניין, התייעץ במהלך שעות הבוקר עם פרקליטו ובראיון שהעניק ל-yent ספורט הוא נשמע מאוד בטוח בעצמו ובחפותו.  

   

  חסן אבו סאלח. "צ'ה שלח מסר ברור שהוא רוצה לנקום בסכנין" (צילום: חגי אהרון) (צילום: חגי אהרון)
  חסן אבו סאלח. "צ'ה שלח מסר ברור שהוא רוצה לנקום בסכנין"(צילום: חגי אהרון)

   

  "אני בסדר ובטוח שמחר יהיה עוד יותר בסדר", אמר היו"ר בפתח דבריו ועבר להתייחס לחשדות כי הוא מעורב בחוזה הכפול של הקשר הסלובני, "את האמת, אני לא יודע מה צ'ה רוצה מהחיים שלי. מה שאני יכול להגיד זה שהבן אדם שלח מסר ברור שהוא רוצה לנקום בסכנין חד וחלק".

   

  למה אתה חושב ככה ?

  "אני לא יכול לדעת מה עובר לו בראש. אני יודע שבעבר עזרתי לצ'ה בהרבה מאוד דברים. בחודש יוני שכבר לא הייתי בתפקיד הוא חיפש אותי ברומניה והוא אמר לי שהוא רוצה לעבור לקבוצה אחרת בידיעה שיש לו אופציה לעונה נוספת. הוא אמר לי שהוא חושש שסכנין יבקשו ממנו כסף ואני אמרתי לו שיילך לאן שירצה ואני אדבר עם סכנין שלא יבקשו כסף".

   

  "הוא גם ביקש ממני לדחות לו את הכרטיס טיסה בכמה ימים כי אף אחד בקבוצה לא עונה לו . לצערי הרב כשהוא חזר הוא הבין שלא רוצים לממש את האופציה שלו ומאז הוא התחיל להשתולל ולדבר על סכנין כל פעם בגרסה אחרת".

   

  נסטיה צ'ה. אבו סאלח: "אני מאוכזב מההתנהגות שלו" (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  נסטיה צ'ה. אבו סאלח: "אני מאוכזב מההתנהגות שלו"(צילום: ראובן שוורץ)
   

  אתה נשמע מאוד פגוע.

  "אני מאוכזב מההתנהגות שלו מאוד. העובדה שמבחינת ההסכם הוא אמר בהתחלה שזייפנו את החתימה שלו ואחרי זה הוא חזר בו והודה שהחתימה שלו לא זויפה והוא זה שחתם על החוזה. מה זה מוכיח על האיש? שהוא משקר, לא?".

   

  ובכל זאת גם אתה נחקרת.

  "יכולים לדבר, לחקור. לא הסתרתי שום דבר. כל הסכם שחתמתי עליו אני אחראי עליו ולא חוזר בי משום חתימה . אני יודע מה החוקים ומה מותר ומה אסור. אז מבחינתי יכולים לבדוק הכל. סכנין כבר 8 שנים בליגת העל ואני יכול להזכיר לכולם וגם לבקרה התקציבית שהם לא פעם נעזרו בנו והתייעצו לגבי קבוצות אחרות מליגת העל. סכנין לאורך כל הדרך היתה בסדר עם הבקרה ותמשיך להיות בסדר".

   

  אוהדי סכנין. אבו סאלח: "אין לזה קשה לזה שאנחנו קבוצה ערבית" (צילום: זהר שחר) (צילום: זהר שחר)
  אוהדי סכנין. אבו סאלח: "אין לזה קשה לזה שאנחנו קבוצה ערבית"(צילום: זהר שחר)

   

  יש קשר לזה שאתם קבוצה ערבית?

  "לא. אני לא רוצה לייחס לזה את זה שאנחנו קבוצה ערבית. זכות הבקרה לבדוק כל דבר. אבל, הייתי מצפה מהבקרה להזמין את סכנין לישיבה

  לפני ולדבר ולנסות לבדוק יחד לפני שמזמינים לחקור אותנו. אנחנו לא מצטיירים טוב כשאנחנו חשודים בדברים כאלה".

   

  אז יכול להיות שמחר בבית הדין הבלון יתפוצץ?

  "אני מבחינתי בחקירה דיברתי רק אמת. 30 שנה אני בכדורגל. בחיים לא עמדתי לוועדת משמעת. לא על העלבת שופט ולא על זיוף ולא על שום דבר. אני בן אדם ישר, איש שהולך בדרך הנכונה שלא עושה שטויות בחיים שלי וגם גם אמשיך לנהוג. לפני שנתיים נבחרתי למקום שלישי בניהול קבוצה אז אני אומר לכולם - תהיו רגועים כי מחר אוכיח לכולם שאני צודק".

   

  זאת אומרת שאתה מאמין שסכנין לא תקבל עונש?

  "לכל מי שכבר נכנס לספקולציות בנוגע לסכנין שיורידו לנו שתיים, ארבע או שש נקודות אני מציע שימתין. אני אגיע רחוק עד לבית הדין העליון ועד למשפט אזרחי כי אני חף מכל האשמה או פשע שמיוחסים לי ואני מקווה שבית הדין יוכיח את זה מחר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים