שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ראודור בנזימן פורש מתפקיד מנכ"ל חדשות 10

  מנכ"ל חברת החדשות של הערוץ פורש מתפקידו בתום שלוש שנים. סמנכ"ל התוכן אורי רוזן ימלא את מקומו עד להחלטה בדבר מינוי מנכ"ל

  מנכ"ל חדשות 10, ראודור בנזימן, עזב היום (ד') את תפקידו לאחר כשלוש שנים. בנזימן מצטרף לגל העזיבות שהחל בחברה בשנה האחרונה, עם מעברה של טלי מורנו לערוץ 2, דרך עורכי המהדורה טלי בן-עובדיה ואסף זוהר ועד למיקי חיימוביץ', שפרשה מהגשת המהדורה המרכזית. סמנכ"ל התוכן אורי רוזן ימלא את מקומו של בנזימן עד למינוי מנכ"ל קבוע. גורם בחברה אמר הבוקר ל-ynet: "משהו לא טוב עובר עלינו".

   

  ראודור בנזימן (53), החל את דרכו בתקשורת כאחד ממקימי עיתון "חדשות". בהמשך היה ממקימי רדיו תל-אביב וכיהן כמנכ"ל הראשון של התחנה, ערך את התוכניות "עובדה", "פותחים שבוע" עם אמנון לוי ואת התוכנית של רפי רשף. במקביל הקים את חברת "גשם הפקות". לחברת החדשות של הערוץ הצטרף ב-2007, תחילה כסמנכ"ל תוכן ובהמשך מונה לתפקיד המנכ"ל, במקומו של גלעד עדין.

   

  בהודעה שנשלחה, פירט בנזימן בפני עובדי חדשות 10 את הסיבה לעזיבתו. בדבריו אמר בנזימן כי במסגרת התכנית 'השבוע', תשודר התנצלות על כתבת פרופיל ששודרה בתחילת השנה.‬‬ "משיקולים של טובת החברה, קיבלתי את ההסכם בעניין ההתנצלות, אך כמנכ"ל וכעורך ראשי של חברת החדשות איני יכול לחיות עם תוצאותיו ולצערי אני לא רואה מוצא אחר מלבד הגשת התפטרות ולכן הודעתי היום‬‬ לדירקטוריון החברה ולהנהלת הערוץ כי אני מסיים את תפקידי.‬‬"

   

  ההודעה על עזיבתו של בנזימן לא הגיעה בהפתעה גמורה לעובדי החברה. אחד מהם הסביר ל-ynet כי בהנהלת הערוץ לא היו מרוצים מהשינויים הפרסונליים שנערכו בחברה ומעזיבתם של אנשי מקצוע מוערכים. כמו כן בנזימן ידוע כאדם חם מזג, שמערכת היחסים שלו עם מגישי המהדורה המרכזית הייתה עכורה. "זה היה עניין של זמן" אמר הגורם.

   

  בהודעה שנשלחה באימייל הפנימי של חדשות 10, כתב בנזימן: "אני מבקש להודות לכולכם על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי לעבוד איתכם במהלך תקופה של למעלה משלוש וחצי שנים‬‬ כמנכ"ל ובסך הכל קרוב לחמש שנים בחברת החדשות.‬‬ אתם, חבורה יוצאת דופן, כשרונית, מקצועית ומסורה שאוהבת ומאמינה במקצוע העיתונות בלי שום מירכאות, אתם הסיבה האמיתית לקיומו והישרדותו של הערוץ בעשר השנים מאז שקם. צלחנו זמנים כמעט בלתי אפשריים של מצוקה תקציבית ואיום על קיומו של הערוץ ושל חברת החדשות וכל זאת תוך תחרות עיקשת ויצירתית מול המתחרים כשאנחנו מגיעים למאות אלפי בתים בישראל. עתיד ערוץ 10 ימשיך להיות תלוי בכם גם בשנים הקרובות ומהיכרות אישית עם העובדים כאן אני יודע שהעבודה המצוינת שלכם תמשיך להיראות ולהשפיע".

   

  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "קיבלנו בצער רב את הודעתו של ראודור על התפטרותו מתפקידו כמנכ"ל חדשות 10. זה לא הזמן והמקום לציין את תרומתו של ראודור לחברת החדשות. את זה נעשה באירוע מיוחד. החל מיום שישי ה-9 לספטמבר יחל אורי רוזן לתפקד כממלא מקום מנכ"ל חדשות 10, עד להחלטת דירקטוריון חברת החדשות בדבר מינוי מנכ"ל".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: משה שי
  ראודור בנזימן. מערכת יחסים עכורה
  צילום: משה שי
  לאתר ההטבות
  מומלצים