שתף קטע נבחר

חיים אריאל נכנס לעסקי השמת בעלי מוגבלויות

מייסד חברת "נכסי אריאל" רכש 50% מחברת א. ח. אשנב, המתמחה בפיתוח והנגשת מקומות עבודה מיוחדים עבור אנשים עם מוגבלות, הכשרתם כעובדים מקצועיים ושילובם בארגונים

איש העסקים חיים אריאל, מייסד חברת "נכסי אריאל", העוסקת בניהול ותפעול נכסי נדל"ן אשר נמכרה זה מכבר לחברת אלקטרה, רכש בימים אלו 50% מחברת א. ח. אשנב, המתמחה בפיתוח והנגשת מקומות עבודה מיוחדים עבור אנשים עם מוגבלות, הכשרתם כעובדים מקצועיים ושילובם בארגונים עסקיים.

 

 

לצד עסקיו הכלכליים הנוספים, אריאל יזם הקמת חברה חדשה בשם "אריאל נתיבים - פתרונות תעסוקה" אשר שמה לעצמה כמטרה לעסוק בהשמה של עובדים עם מוגבלות. בחברה פועלים 20 אנשי צוות המלווים כ-200 עובדים עם מוגבלות.

 

חברת אריאל נתיבים - פתרונות תעסוקה, פועלת ליצירת מקומות תעסוקה לאנשים עם מוגבלות ע"י הקמה של חברות עסקיות במתכונת של Social Enterprise, המקיימות את עצמן וכל רווחיהן נשמרים לתועלת העובדים והקהילה.

 

מאז החלה חברת אריאל נתיבים את פעילותה, בוצעו מספר השמות, ביניהן החלה העסקת ארבעה עובדים בעלי מוגבלויות בחברת בטר פלייס במחלקת משאבי אנוש, תכנות, נאמן איכות סביבה ומזין נתונים. במכון התקנים התקבלו לעבודה עשרה עובדים לתפקידי בדיקה ותקינות צעצועים, בפרויקט נכסי אריאל התקבלו 15 עובדים חדשים בעלי מוגבלויות לתפקידי מודיעין וקבלה, ברכבת ישראל החלו לעבוד שלושה בעלי מוגבלויות בתפקידי לוגיסטיקה ופקידות ובחברת גוגל העולמית התקבלו שלושה עובדים כמחלקי מזון.

 

אריאל טוען כי הבעיה אינה במעסיקים אלא מצד בעלי המוגבלויות החוששים לצאת ולעבוד: "פעמים רבות אנו נתקלים במצב שבידינו משרות פנויות, אבל אין לנו את האנשים לאייש אותן" מסביר אריאל. "זו המטרה העומדת כרגע לנגד עיני - לאתר עוד אנשים עם מוגבלות, להדריך אותם, ולהתאים את מקום העבודה לצרכיהם, על מנת שיוכלו להשתלב בהצלחה בשוק העבודה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים