שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  דיווח: "שמועות על רומן בין בלייר לעפרה שטראוס"
  ה"דיילי מייל": ר"מ בריטניה לשעבר מנהל מערכת יחסים קרובה במיוחד עם אחת הנשים העשירות בישראל. דוברה של שטראוס: "לשניים יחסי ידידות בלבד. כל רמיזה אחרת אינה נכונה"

  ראש ממשלת בריטניה לשעבר טוני בלייר ניהל מערכת יחסים קרובה ביותר עם עפרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס, ובממלכה המאוחדת, כמו גם בישראל, רוחשות השמועות כי השניים מנהלים ביניהם רומן. כך דיווח היום (יום א') ה"דיילי מייל" הבריטי.

   

  עוד בערוץ החדשות בעולם :

   

  על פי הדיווח בעיתון הבריטי, שטראוס, בת 51, אחת הנשים העשירות ביותר בישראל, נראתה לעתים קרובות בחברתו של בלייר. עוד דווח כי אשתו של בלייר, שרי, הוזהרה לגבי "הרומן הסקסי" שמתנהל בין בעלה לבין אשת העסקים הישראלית, שהתגרשה מבעלה השני בשנה שעברה.

   

  "יחסי ידידות בין המשפחות". עפרה שטראוס ושרי בלייר (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
  "יחסי ידידות בין המשפחות". עפרה שטראוס ושרי בלייר(צילום: סיון פרג')

   

  ה"דיילי מייל" הוסיף כי אפילו בתקשורת הישראלית העלו ספקולציות בדבר רומן שמתקיים בין בלייר לשטראוס. אחת הראיות שהביא העיתון ליחסים הקרובים בין השניים היא העובדה שמכוניתו של בלייר נראתה מגיעה לביתה המבוצר של שטראוס לאחרונה.

   

  נסיעות תכופות של בלייר לישראל

  ראש ממשלת בריטניה מבקר לעתים קרובות בישראל במסגרת תפקידו כשליח הקוורטט בישראל.

   

  על פי העיתון הבריטי, ראש הממשלה לשעבר ואשת העסקים הישראלית סעדו יחד, במשך יותר משעתיים, עם חברים נוספים במסעדת יוקרה בתל-אביב. עוד דווח כי המאבטחים של בלייר הוצאו מהמרפסת בזמן הארוחה.

   

  אחרי מחאת הגבינות, דיווח על רומן. עפרה שטראוס (צילום: בן קלמר) (צילום: בן קלמר)
  אחרי מחאת הגבינות, דיווח על רומן. עפרה שטראוס(צילום: בן קלמר)

   

  דוברה של עפרה שטראוס, רני רהב, הכחיש בתוקף את הדיווח בעיתון הבריטי. "לעפרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס, קשרים עם הגברת בלייר ומר טוני בלייר בנושאים פילנתרופיים שהם פועלים למענם יחד בעולם ובישראל. עם השנים נוצרו יחסי ידידות בין שתי המשפחות. מעבר לכך, כל רמיזה אחרת אינה נכונה", אמר רהב ל-ynet.

   

  הפגישות הפרטיות של בלייר עם קדאפי

  הדיווח על הרומן עם שטראוס איננו הצרה היחידה עמה מתמודד בלייר בימים האחרונים. בסוף השבוע הוא ספג ביקורת קשה בארצו בעקבות יחסיו הקרובים עם שליט לוב המודח מועמר קדאפי. עיקר הביקורת כלפי בלייר הופנתה בגין שש פגישות פרטיות שערך עם הרודן קדאפי במהלך שלוש השנים שעברו מאז סיום כהונתו ברחוב דאונינג 10 בלונדון. על פי  דיווח ה"טלגרף" הבריטי, לפחות בשתי הזדמנויות טס בלייר ללוב במטוס סילון במימון משטרו של קדאפי. 

   

  עוד דווח כי חמש מהפגישות שקיים בלייר עם קדאפי נערכו בסמיכות רבה לשחרורו של המחבל מלוקרבי עבד אל-בסט עלי מוחמד אל-מגרהי. אל-מגרהי היה אחראי לפיצוץ מטוס חברת "פאן-אם" האמריקנית מעל העיירה הסקוטית ב-1988, בו נהרגו 270 בני אדם.

   

  לפני למעלה משנה החליטו הרשויות בסקוטלנד לשחרר את אל-מגרהי, בטענה שנותרו לו פחות משלושה חודשים לחיות, לאחר שחלה בסרטן בבלוטות הערמונית. חודש לאחר שחרורו, דווח ב"סאנדיי טלגרף" הבריטי כי ממשלת לוב שילמה עבור ראיות שיסייעו לשחרורו מוקדם, שכן על פי החוק הסקוטי, שחרור אסירים מטעמי חמלה יעשה רק אם נותרו להם שלושה חודשים או פחות לחיות.

   

  מרגע הדיווח על הפגישות הפרטיות שקיים בלייר עם קדאפי, קמה צעקה בציבור הבריטי ודרישה מראש הממשלה לשעבר לחשוף את תוכן פגישותיו עם קדאפי.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מגיע לעתים תכופות לישראל. טוני בלייר
  צילום: AFP
  יודעת על הרומן? שרי בלייר
  צילום: AP
  מומלצים