שתף קטע נבחר

אישום: נישק אשה ורצח אותה באבן של 10 ק"ג

אנדריי סטרקוב מאשדוד מואשם שהיכה למוות באבנים את ריטה גולדברג, אם לשלושה ילדים, משום שאיימה שתפנה למשטרה אחרי שנישק אותה ונגע בה

מה שהתחיל בנשיקה, נגמר באבן וברצח: לבית המשפט המחוזי בבאר-שבע הוגש בצהריים (יום א') כתב אישום נגד אנדריי סטרקוב, בן 20 מאשדוד, הנאשם ברצח של ריטה גולדברג, גרושה ואם לשלושה ילדים, לפני כשלושה שבועות בחוף ים בעיר.

 

עוד בפלילים:

 

על-פי כתב האישום שהגישה עו"ד ליאת שמיר-הירש מפרקליטות מחוז דרום, השניים הכירו בקיוסק בחוף מי עמי בו עבד סטרקוב וזמן קצר לאחר מכן הם המשיכו לחוף.

 

זירת הרצח באשדוד (צילום: צפריר אביוב) (צילום: צפריר אביוב)
זירת הרצח באשדוד(צילום: צפריר אביוב)
 

עוד בערוץ החדשות:

 

כתב האישום מתאר כי הצעיר החל לגעת בגולדברג וגם נישק אותה, אך בשלב מסוים היא נרתעה והאשימה אותו באונס. היא איימה שתפנה למשטרה. סטרקוב זעם והחל לחנוק אותה. הוא אף הטיח בראשה אבן במשקל של כעשרה

קילוגרמים.

 

גולדברג ניסתה להשיב מאבק והצליחה לשרוט את סטרקוב בפניו, אך הצעיר הטיח אבן בראשה, הפעם במשקל של כחמישה קילוגרמים. לפי כתב האישום, לאחר מכן גרר סטרקוב את גופה מרחק של כ-20 מטר כדי להסתירה וכיסה בחול את האבנים שעמן הכה אותה והיו מגואלות בדמה.

 

לטענת הפרקליטות, הצעיר שב לקיוסק וסיפר למעסיק שלו כי גולדברג נפלה על אבן וקיבלה מכה. המעסיק המליץ לו להזעיק את מד"א, אך סטרקוב נמנע מכך. חברו, שנכח במקום, ביקש ממנו להראות לו היכן היא נמצאת וכשמצא אותה, מצבה היה קשה מאוד ובעקבות זאת, הזעיק את מד"א. הפרקליטות ביקשה להשאיר את סטרקוב במעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

עורך דינו של סטרקוב, מאיר לחן, אמר בתגובה: "לפי כתב האישום אכן עולה כי היה מפגש בינו לבין המנוחה, מפגש שהיה מוסכם. הנאשם מסר במהלך ימי החקירה, כשהחומר טרם נחשף בפניי, כי לא היה מצדו שום מעשה שהיה בו כוונה של רצח. מדובר באדם צעיר ללא עבר פלילי, שזו לו הפעם הראשונה שהיה במעצר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סירבה לנשיקה ונרצחה
צילום: צפריר אביוב
מומלצים