שתף קטע נבחר

מ-1 בנובמבר: 50% הנחה לסטודנטים באוטובוס

סטודנטים יהנו החל מתחילת נובמבר מנסיעה בכל קווי האוטובוס בחצי מחיר. גם בתי הספר לאומנויות ייהנו מהנחה דומה

הרחבה בהסדר ההנחות בתחבורה ציבורית לסטודנטים. החל ב-1 בנובמבר יהנו סטודנטים מנסיעה בהנחה של 50% בכל קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים. מפעילי התחבורה הציבורית יערכו למכירת כרטיסי המנוי החדשים החל ב-23 באוקטובר.

 

 

יש לציין עד עתה, כרטיס מנוי סטודנטיאלי העניק הנחה בתחבורה הציבורית, רק בקווים הנמצאים בתחום הגיאוגרפי בו ממוקם מוסד הלימודים של הסטודנט. על-פי ההסדר החדש, סטודנטים שירכשו מנוי סטודנטיאלי או שנתי, יהיו זכאים להנחה של 50% בכל רכישת כרטיס בודד או כרטיסיות, באמצעות הרב קו.

 

עוד נקבע כי החל ב-15 באוקטובר, ייהנו סטודנטים בכל המכללות הטכנולוגיות ובתי הספר לאומניות, מהנחה של 50% בתעריפי הנסיעה בקווי אוטובוס שונים. על-פי התוכנית, יורחב השימוש של כרטיס ה"חופשי סמסטריאלי", המאפשר הנחה לסטודנטים במוסדות לימוד אלה, ממנו נהנו עד כה רק סטודנטים באוניברסיטאות ומכללות מוכרות.

 

במשרד התחבורה אומרים כי כרטיסי ההנחה יונפקו באמצעות כרטיס ה"רב-קו", וכי ניתן לממש את ההנחה בהצגת כרטיס סטודנט ואישור לימודים. כדאי להזכיר כי ההנחה תקפה בכל קווי השירות העירוניים והאזוריים של חברות התחבורה הציבורית, אך רכבת ישראל אינה מאפשרת הנחה דומה.

 

מהתאחדות הסטודנטים הארצית נמסר כי הם מברכים על כך שמשרד התחבורה קיבל את דרישתם להפחתת נטל עלויות המחייה מהסטודנטים, והקדמת מתן ההנחות כבר לשנת הלימודים הנוכחית.


פורסם לראשונה 06/10/2011 20:17

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנחה לכולם, אם אתה סטודנט
צילום: עופר עמרם
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים