שתף קטע נבחר

מסיבת רווקים סקסית, גם בלי חשפנית

מסיבת רווקים, שהמשתתפים בה רק גברים, בלי חשפנית. יש דבר כזה. כתבת הסקס של "לאשה", מספרת על מסיבה כזאת שכולה סקס, אבל רק בדיבורים - ומגשימה פנטזיה נשית, על הדרך

זמן קצר אחרי שאני מגיעה, כולי חיוכים, ציפייה נלהבת ורוח טובה, אחד הגברים מושיט לי את הסלולרי שלו ואומר לי בטון נבוך: “זו אשתי על הקו. את יכולה להגיד לה שזו באמת מסיבת רווקים בלי חשפניות? אם היא תשמע את הקול שלך היא תשתכנע שאני לא עובד עליה ותירגע".

 

 

עוד כתבות באתר לאשה

 


גברים רוצים חשפנית? לפעמים הם רק רוצים לדבר (צילום: אייל נבו)

 

כך התחיל הערב/לילה שבו הנחיתי לפני כשבוע את מסיבת הרווקים שאני רוצה לספר לכם עליה. כדי שלא יהיו ספקות ולא טעויות בהבנת הנקרא: אכן, מסיבת רווקים על טהרת הבנים. לא מעורב (בנים ובנות) ולא זוגות.

 

למה אין מסיבת רווקים לגברים?

שבועיים קודם קיבלתי לסלולרי שיחה מגבר, בעל קול נעים, שהציג את עצמו בשם יאיר ופתח כך: “אני רואה ב אתר שלך  דף שלם על מסיבת רווקות. עם תמונות, תגובות וכל מה שצריך. למה אין משהו מקביל גם על מסיבת רווקים?”.

 

צודק, נזפתי בעצמי על המקום. דרושה אפליה מתקנת ומיד. הסברתי לו שכבר הנחיתי כמה ערבים מאוד מוצלחים של מסיבות רווקים, כולל כאלה שהיה קשה לסיים אותן מרוב שהבנים רצו לשמוע עוד ועוד. ורק סוג של הזנחה עיצובית גרמה לא להכניס לאתר גם דף מושקע ומשכנע על מסיבת רווקים-גברים.

 

באותה נשימה עם זאת, סיפרתי ליאיר שעם אחת הקבוצות של רווקים היה לי ניסיון לא ממש מלבב. התברר שהגברים המסוקסים ומלאי הטסטוסטרון התעניינו רק בדבר אחד: "ספרי לנו איך מתקתקים את הנושא הזה כמה שיותר מהר ואיך אפשר לקבל כמה שיותר מין אוראלי", הם לחצו. זה כל מה שעניין אותם. כל היתר היה מיותר בעיניהם. אני אישית יצאתי מאותה מסיבת רווקים מאוד מתוסכלת.

 


 

גברים, גברים, מה הם רוצים? (צילום: Getty Images)

 

 

לתקתק ולהסתלק או לעשות את זה בסטייל?

לאור הניסיון הזה, ביררתי עם יאיר האם החברים שלו הם מהסוג של גברים שרוצים לתקתק ולהסתלק, או שיש מצב לרב שיח תבוני ומעניין על עינוגי אשה, עינוגי גבר ואיך עושים את זה הכי בשיק, הכי משובח שאפשר. הוא הבטיח שחבריו הם מהזן המשופר של גברים קשובים ואכפתיים. וכך היה.

 

כ-15 גברים, בגילאים שבין 30 ל-40, חגגו את כניסתו לעול הנישואים של דרור, חברם האחרון שהתמיד ברווקותו עד גיל 37. הם נמצאים כבר בזוגיות שנים ארוכות, וכולם גם אבות לילדים. חמישה ימים אחרי המסיבה עמד להיערך טקס החופה והם החליטו לשמח את דרור באירוע שאמנם כולו סקס, אבל בלי חשפניות. רק דיבורים. רוצים להשתעשע עם הרעיון של "סקס יצירתי לאניני טעם", זה מה שהם אמרו שמתאים להם.

 

אישה אחת - 15 גברים

"וואו, אני ביחד עם 15 גברים - זה כמו פנטזיה שמתגשמת!”, קרצתי להם עוד לפני שהתחלנו לדבר. וכך הרגשתי: אנרגיות מדהימות באוויר. ציפייה לשיחה משוחררת, נועזת, עם חיוך, משעשעת, מצחיקה, מפתיעה, מרגשת וכן, גם מלאה טיפים למיניות זוגית רבת השראה.

 

על מה דיברנו? על כל מה שמרתק, מסתורי, מסקרן ומלהיב בקשר המיני גבר אשה. על המשחק המקדים, למשל: כמה מוקדם הוא צריך להתחיל? וגם מה הופך את הגבר להיות מאהב טוב.

 

ומהי אשה מאהבת אולטימטיבית? איך משדרגים מין אוראלי כך שייצא הכי טוב שאפשר לשני הצדדים? איך מפרקים את הבנת האורגזמה הנשית כמו אלגוריתם מתמטי. כן – יש אופציה כזאת! ואיך מענגים את נקודת ה- G.

 

ומהי נקודת ה-A. ומהן הנקודות המענגות במיוחד בגופו של הגבר.

 

הפתעה: לחלק מנקודות אלה, הגברים עצמם לא היו לגמרי מודעים. כן, הם הודו בזה בלי בעיה והבטיחו להתעמק בחידוש ולבדוק אותו.

 

כרגיל כמו בכל אירוע כזה, היה גם הטיפוס ההיפראקטיבי, ששתה יותר מדי ועישן יותר מדי והתפרץ ברגעים שאחרים היו הכי קשובים. אבל זה יופיו של ערב כזה. שכל אחד עשוי בצורה שונה ונהנה באופן ייחודי לו.

 


כמה נקודות גירוי יש לאישה? ולגבר? (צילום: Getty Images)

 

הגברים מסכמים - למי זה מתאים?

מה שמעתי בסוף מהבחורים? ציטוט מדויק: “לא האמנתי שאפשר לעשות ערב רווקים בלי חשפנית ולצאת מחורמן כל כך. אני בטוח שבת הזוג שלי מקבל עכשיו אותי מאהב בגרסה משופרת. מתי את מופיעה לפני הנשים שלנו?".

 

למי מהגברים מתאים ערב רווקים על נושא סקסולוגיה? לאלה שכבר מיצו את החוויה של החשפניות ויצאו עם טעם של "די!” . לאלה שלא רוצים לגרום לבנות הזוג שלהם תחושת אי נוחות מעצם המחשבה שהגבר שלהן נחשף להתנסות כזאת. לאלה שחושבים ובצדק שחשפנית היא אשה מנוצלת מינית ולא רוצים לתת יד לתופעה כזאת. ובאופן כללי, לכל הגברים שרוצים להבין יותר מה נשים רוצות במיטה!

 

למי לא מתאים? לאלה שחושבים שמסיבת רווקים בלי חשפנית זה לא נחשב. ההפסד כולו שלהם ושל בנות הזוג שלהם.

 


למי זה מתאים? למי שמיצה את חווית החשפנית (צילום: shutterstock)

 

 

 

האתר של מעיינה שנהר נמצא בכתובת - www.maayana.com

 

 

עוד כתבות באתר לאשה

למה גברים פונים לסקס בתשלום?

אומרים לנו שיש סקס מופרע

מה תעשי אם תגלי שהוא בוגד בך?

 

 
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מה גברים רוצים? מסיבת רווקים!
צילום: Index Open
מעיינה שנהר. כתבת הסקס של לאשה
צילום: עמוס לקארוס
לאשה בפייסבוק
מומלצים