שתף קטע נבחר

טביב ביקר אצל דורית כהן והתנצל על הכתובות

48 שעות אחרי ריסוס כתובות הנאצה בבלומפילד, הבעלים של הפועל ת"א, בליווי אוסידון, באדיר, אבוטבול ותמוז, הגיעו לבית אלמנתו של אבי כהן ז"ל. אוסידון: "נעשה הכל כדי שהמקרה לא יחזור על עצמו"

בעקבות כתובת הנאצה שרוססו בשבת האחרונה באצטדיון בלומפילד, החליט הערב (ב') בעלי הפועל ת"א, אלי טביב, לבקר את דורית כהן. זאת על מנת להביע את התנצלותו הכנה וכן את התנצלות המועדון על הכתובות שרוססו באצטדיון על ידי קומץ מאוהדי הקבוצה נגד אבי ז"ל.

 

 

טביב הגיע עם יו"ר הקבוצה, דורון אוסידון ושלושת הקפטנים, וואליד באדיר, שי אבוטבול וטוטו תמוז. כזכור, בתום המשחק בין הפועל ת"א לבין הפועל פ"ת, נמצאו כתובת נאצה חמורות (חלקן נגד מני לוי ואבי כהן ז"ל) וציורים של צלבי קרס, בשירותים של שערים 10-11, שאוכלסו ע"י אוהדי הפועל ת"א.

 

"הפגישה הייתה בסדר גמור, מה שקרה בשבת לא", סיפר אוסידון בתום הפגישה. "מדובר במספר אוהדים קטן שעושים נזק ואנחנו עושים ונעשה הכל כדי שזה לא יחזור על עצמו. המון אוהדים התקשרו לדורית, שהרגישה לא בנוח, הם ביקשו ממנה סליחה בשם אותם שלושה שעשו את המעשה. היא יודעת שאוהדי הפועל אינטליגנטים ולא גזענים שמונעים משנאה".

 

"אני מקווה שבעזרת שאר אוהדי הפועל ת"א נוכל למגר את הנגע הרע שמצוי בקהל שלנו", הוסיף היו"ר. "נעשה כל פעולה אפשרית כדי למנוע את התופעה וזה כולל שיתוף פעולה עם המשטרה וגורמי הביטחון. טביב החליט להילחם בזה עד שהתופעה תיעלם מהכדורגל. אני לא חושב שכל הקבוצה צריכה להיענש בגלל פעולה של כמה אנשים, שאנחנו כמועדון לא רוצים אותם לידינו. אני נכד לניצולת שואה, ובלי שום קשר אין לתופעה הזאת מקום בשום צורה. כל התופעה של ביזוי השואה זה שערורייה ובושה אחת גדולה. מי שמבזה את השואה - צריך לשבת בכלא".

 

דורון אוסידון בפתח הבניין של דורית כהן (צילום: מור שאולי) (צילום: מור שאולי)
דורון אוסידון בפתח הבניין של דורית כהן(צילום: מור שאולי)

 

"רוב האוהדים שלנו הם אוהדים טובים שבאים לעודד את הקבוצה במשך 90 דקות", הסביר שי אבוטבול. "אני סמוך ובטוח שאותם אוהדים מצטערים על מה שעשו. אני מקווה שמקרים כאלה לא יקרו בעתיד. באנו למשפחת כהן כדי להתנצל על מה שהיה בשם השחקנים, המועדון ורוב האוהדים".

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

החמישה לא הסתפקו בביקור אצל משפחת כהן, אלא גם הגיעו להתנצל בפני משפחתו של מני לוי. "הדברים האלה מוציאים את כל הרע שבכדורגל. אני מקווה שיטפלו בזה בצורה קשה כדי שזה לא יחזור על עצמו", סיכם טוטו תמוז.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיר מביא פרחים
צילום: מור שאולי
מומלצים