שתף קטע נבחר

אחידות באוויר: תשלום על הטסת מזוודות לארה"ב

גם דלתא הצטרפה לחברות התעופה שגובות תשלום על מזוודה שנייה עבור הטסים לצפון אמריקה. תחרות? תחשבו שוב

>>> ים המלח - פלא עולמי: בואו להצביע ולהשפיע

 

האם חשבתם שיש תחרות אמיתית בין חברות התעופה לטובת הנוסעים? כדאי שתבדקו שוב לפני שתשיבו באופן נחרץ. חברת דלתא הודיעה באתר האינטרנט שלה כי תתחיל לגבות תשלום נוסף על מזוודה שנייה מהטסים מנתב"ג לצפון אמריקה במחלקת התיירים. השינוי יחול עבור מי שיטוסו בחברה מ-1 בנובמבר והלאה.

 

עוד כתבות בנושא מטען וכבודה:

 

בכך משווה דלתא את תנאי הטסת המטען של הנוסעים במחלקת התיירים לחברות אחרות ששינו את המדיניות לרעה עבור הנוסעים לצפון אמריקה בחודשים האחרונים. בין החברות הללו - אל על, קונטיננטל, לופטהנזה ואוסטריאן איירליינס.

 

בשנים האחרונות חברות תעופה רבות בעולם משנות מעת לעת את כללי הטסת הכבודה, בדרך כלל - השינויים הם לרעת הנוסעים, ואלה מאפשרים להן ערוץ הכנסה נוסף.

 

מתחילת נובמבר יגבו בחברת התעופה דלתא 60 דולרים עבור מזוודה שנייה למי שביצע צ'ק-אין באתר האינטרנט, או 75 דולרים עבור אותו תהליך שיבוצע בנתב"ג. מגבלת המשקל של 23 ק"ג עבור כל מזוודה נותרה על כנה.

 

מבחינת השינויים בנושא זה בחודשים האחרונים עולה כי בעוד שהחברות השונות גובות תשלומים נוספים מהטסים במחלקת תיירים – הרי שתנאיהם של הטסים במחלקות היקרות יותר (עסקים, מחלקה ראשונה) או החברים במועדון הנוסע המתמיד נותרו משופרים – ולעיתים משתפרים אף יותר.

  

עוד על מדיניות המטען של דלתא – באתר הרשמי

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מטוס של דלתא. ארכיון
צילום: איי פי
מומלצים