שתף קטע נבחר

אנשי חרם הקוטג' באולטימטום לחברת החשמל

לאחר שהתמודדו בהצלחה מול חברת המזון הגדולה בארץ, מתייצבים איציק אלרוב וחבריו מול המונופול הגדול במדינה. "ב-11 בנובמבר נתחיל בשיבושים בדרכי תשלום חשבון החשמל", כתבו אנשי המחאה שדורשים לבטל את העלאת המחירים

איציק אלרוב ואנשי מחאת הקוטג' מכריזים מלחמה על חברת חשמל: בהודעה לתקשורת תחת הכותרת "מורידים את השאלטר לחברת החשמל" קוראים מובילי מחאת הקוטג' לחברה: "בטלו את העלאת המחיר הבלתי מוצדקת, או שנקרא לציבור לעכב את תשלום חשבונות החשמל".

 

 

בנוסף, מובילי המחאה דורשים לפעול לצעדי התייעלות מידיים ורפורמה בתחום החשמל. "חברת החשמל פועלת כטייס אוטומטי וגורמת לייקור החשמל לצרכן השבוי", אמר איציק אלרוב. "במשך קיץ שלם קראו תקע ושקע לחסוך בצריכת החשמל, והציבור אכן נענה לבקשתם וחסך כ-400 מיליון שקלים לחברה. עתה, החברה מתלוננת על תזרים מזומנים נמוך ודורשת שוב העלאה בתעריפים.

 

"נקעה נפשו של הציבור מהניצול הציני והזלזול של מונופול מנופח, סחטני ואטום אשר במקום להתייעל מאפשר את המשך חגיגות השכר על חשבון כיסו של האזרח. כיצד חברה ציבורית עם חריגות שכר של כ-400 מיליון שקלים בשנה מעזה לדרוש מהציבור עוד כסף במקום לעשות בדק בית?"

 

"קוראים לאזרחים לצאת לרחובות"

לדבריו, "כפי שממשלת ישראל אינה רוצה לפרוץ את מסגרת התקציב השנתי, גם אזרחי ישראל אינם רוצים שיפרצו את תקציבם החודשי פעם אחר פעם. קחו אחריות והובילו רפורמה אמיתית בחברת החשמל והפסיקו את החגיגה על חשבון משלם המיסים".

 

אלרוב הוסיף וכתב: "חברת החשמל פוגעת בציבור, ולכן הציבור יגיב בעצירת תזרים המזומנים של החברה. אנו קוראים לציבור לקחת שוב את כוחם הצרכני לידיהם ולמחות נגד העלאת המחירים. באחד עשר בנובמבר נתחיל בשיבושים בדרכי תשלום חשבון החשמל כגון דחיית מועד התשלום ועוד. בנוסף, אנו קוראים לאזרחי ישראל לצאת לרחובות בצאת השבת הקרובה ולהשתתף בעצרות למען צדק חברתי במדינה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
איציק אלרוב
צילום: יובל חן
מומלצים